Meklēšanas rezultāti

Naukšēnu
muiža un Cilvēkmuzejs

Naukšēnu muiža un Cilvēkmuzejs

"Doktorāts", Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads
Komentāri
Tūristus priecē sakoptā Naukšēnu muiža un tās parks. Muižas parkā aug reti sastopami koki - korķa koks, Sibīrijas baltegle, valriekstu koks, kā arī aizsargājami koki - ciedra, Eiropas lapegle un sudrabkļava. Naukšēnu Cilvēkmuzejs ir vieta, kur stāsta stāstus par Naukšēnu disko zemē dzimušajiem, ienākušajiem un palikušajiem.

Jēču
dabas taka

Jēču dabas taka

"Jēči", Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads
Komentāri
Jēču dabas taka ir izveidota, lai iepazīstinātu ar Ziemeļvidzemes reljefa un dabas īpatnībām - drumliniem, sūnu, pārejas tipa un zāļu purviem, Kraujiņu dižakmeni, Garo kalnu un citiem dabas objektiem. Dabas takā izveidoti divi marķēti maršruti 7 km garumā. 
Ķoņu
dzirnavas

Ķoņu dzirnavas

"Ķoņu dzirnavas", Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads
Komentāri
Ķoņu dzirnavas piedāvā izbaudīt seno dzirnavu burvību, lauku ēdienus un atpūsties no ikdienas steigas. Viesu namā ir iespēja rīkot dažādus pasākumus, kāzas, kā arī atzīmēt Mārtiņdienu, Ziemassvētkus, Līgo svētkus un citas atzīmējamās dienas

Mototrase "Eriņi"

Mototrase "Eriņi"

"Lejeriņi", Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads
Komentāri
Mototrase "Eriņi" piedāvā - treniņbraucienus motobraucējiem, ekskursiju "Eriņu" mototrasē (iepazīstināšana ar "Eriņu" mototrases attīstību, stāstījums un videofilma par motokrosa sacensību norisi, ekspozīcijas apskate "motosports Rūjienas novadā", brauciens ar krosa motociklu bakusvāģī), interesantu pirti metāla mucā, kamīnzāli, bērnu rotaļu laukuma izmantošanu, sporta laukumu izmantošanu, mazā apļa izmantošana iesācējiem, nakšņošanas iespējas dabā (teltsvieta).

Rezultāti kartē