Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Naukšēnu muiža un Cilvēkmuzejs

Naukšēnu muiža un Cilvēkmuzejs

"Doktorāts", Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads, LV-4244
Komentāri
Tūristus priecē sakoptā Naukšēnu muiža un tās parks. Muižas parkā aug reti sastopami koki - korķa koks, Sibīrijas baltegle, valriekstu koks, kā arī aizsargājami koki - ciedra, Eiropas lapegle un sudrabkļava. Naukšēnu Cilvēkmuzejs ir vieta, kur stāsta stāstus par Naukšēnu disko zemē dzimušajiem, ienākušajiem un palikušajiem.
Jēču dabas taka

Jēču dabas taka

"Jēči", Naukšēnu pagasts, LV-4244
Komentāri
Jēču dabas taka ir izveidota, lai iepazīstinātu ar Ziemeļvidzemes reljefa un dabas īpatnībām - drumliniem, sūnu, pārejas tipa un zāļu purviem, Kraujiņu dižakmeni, Garo kalnu un citiem dabas objektiem. Dabas takā izveidoti divi marķēti maršruti 7 km garumā. 
Ķoņu dzirnavas

Ķoņu dzirnavas

"Ķoņu dzirnavas", Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads, LV-4247
Komentāri
Ķoņu dzirnavas piedāvā izbaudīt seno dzirnavu burvību, lauku ēdienus un atpūsties no ikdienas steigas. Viesu namā ir iespēja rīkot dažādus pasākumus, kāzas, kā arī atzīmēt Mārtiņdienu, Ziemassvētkus, Līgo svētkus un citas atzīmējamās dienas

Mototrase "Eriņi"

Mototrase "Eriņi"

"Lejeriņi", Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads, LV-4240
Komentāri
Mototrase "Eriņi" darbību uzsāka 1985.gadā Valmieras rajona kolhoza "Cīņa" paspārnē un darbojās līdz 1990.gadam. Tad trasi pārņem sporta firma "Eriņi". 1996. gadā tiek atsākta motokrosu rīkošana amatieriem, kuriem pateicoties 2000.gadā aizsākās LaMSF kausa izcīņa motokrosā "B" līgā un kļuva populāra visā Latvijā. Mototrases īpašnieks 2003.gadā uzsāk vākt datus par motosporta vēsturi Rūjienas novadā. Tiek veidota ekspozīcija un intervēti motosportisti, kuru sporta karjera ir saistīta ar Rūjienas novadu. 

Rezultāti kartē