Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Valmiermuižas alus darītava

Valmiermuižas alus darītava

Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, LV-4219
Komentāri
Valmiermuižas alus darītava apmeklētājiem piedāvā ekskursijas ražotnē un alus degustācijas. Alusdarītavas pārdotavā var nopirkt dzīvo alu, pirtslietas un piemiņas lietas, rīkot svinības, savukārt Valmiermuižas virtuvē ir iespēja mieloties ar ēdieniem, kas gatavoti no alus vai īpaši piemeklēti baudīšanai ar to.
Sporta un atpūtas komplekss "Avoti" - BMX velotrase

Sporta un atpūtas komplekss "Avoti" - BMX velotrase

"Avoti", Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219
Komentāri
"Avoti" ir mūsdienīgs atpūtas un sporta komplekss, kas ir ideāli piemērots atpūtai kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem.
Balto stārķu kolonija

Balto stārķu kolonija

"Rozītes", Matīšu pagasts, Burtnieku novads, LV-4210
Komentāri
Netālu no Matīšu un Vecates pagastu robežas vecu lapegļu alejā mājo Baltijā lielākā balto stārķu kolonija. Turklāt šī svēteļu kolonija ornitologu aprindās ir atzīta arī par Eiropā vistālāk uz ziemeļiem izraudzīto balto stārķu masveida ligzdošanas vietu. 
Burtnieka ezers

Burtnieka ezers

Burtnieku, Matīšu un Vecates pagastos
Komentāri
Burtnieku ezers ir ceturtais lielākais ezers Latvijā, atpaliekot vien no Lubānas, Rāznas un Engures ezeriem. Tas atrodas Burtnieku līdzenumā lēzenā ielejā, kas sasniedz 39,5 metrus virs jūras līmeņa, savukārt pēc administratīvā iedalījuma - Burtnieku, Matīšu un Vecates pagastu teritorijās.
Burtnieku zirgaudzētava

Burtnieku zirgaudzētava

J. Vintēna iela 13, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads, LV-4206
Komentāri
Burtnieku zirgaudzētava ir senākā Latvijā un bez pārtraukuma darbojusies vairāk nekā 70 gadus. Mūsdienās zirgaudzētavā ir ap 150 zirgiem, kuri ganās ainaviskajās dabas lieguma pļavās Burtnieka krastos un apkārtnē. 
Valmiermuižas zirgu stallis

Valmiermuižas zirgu stallis

Dzirnavu iela 15, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Valmieras novads, LV-4219
Komentāri
Valmiermuižas zirgu stallis aicina izjādēs zirga vai ponija mugurā Valmiermuižas pils parkā vai tuvējā apkārtnē. Valmiermuižu un tās apkārti iespējams iepazīt, dodoties izbraucienos arī ar pajūgu vai ziemas laikā - kamanām.

Rezultāti kartē