Meklēšanas rezultāti


Valmiermuižas
alus darītava

Valmiermuižas alus darītava

Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads
Komentāri
Valmiermuižas alus darītava apmeklētājiem piedāvā ekskursijas ražotnē un alus degustācijas. Alusdarītavas pārdotavā var nopirkt dzīvo alu, pirtslietas un piemiņas lietas, rīkot svinības, savukārt Valmiermuižas virtuvē ir iespēja mieloties ar ēdieniem, kas gatavoti no alus vai īpaši piemeklēti baudīšanai ar to.
Sporta
un atpūtas komplekss "Avoti" - BMX velotrase

Sporta un atpūtas komplekss "Avoti" - BMX velotrase

"Avoti", Valmieras pagasts, Burtnieku novads
Komentāri
Sporta un atpūtas komplekss "Avoti" - BMX velotrase piedāvā gumijlēkšanas batutus, izzinošu un izklaidējošu dabas taku 2 km garumā, golfa laukumu, minigolfu, tenisa un sporta laukumus, klinšu kāpšanu, katapultu, sporta taku komandām "Olimpiāde", BMX muzeju.
Balto
stārķu kolonija

Balto stārķu kolonija

"Rozītes", Matīšu pagasts, Burtnieku novads
Komentāri
Balto stārķu kolonija ir izvietojusies vecā lapegļu alejā Valmieras-Mazsalacas ceļa malā un ir lielākā balto stārķu kolonija Latvijā, bet Eiropas mērogā ir viena no retajām, kas atrodas vistālāk uz Ziemeļiem. Stāsti un stārķu vērošana no "Stārķu ligzdas" Mīlītes muižā.

Burtnieka
ezers

Burtnieka ezers

Silzemnieki, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads
Komentāri
Burtnieka ezera apkārtnē pieejamas sešas laivu bāzes ar iespēju nomāt laivas makšķerēšanai vai atpūtas izbraucieniem ezerā. Labākās skatu vietas uz ezera ainavu paveras no Silzemnieku skatu torņa vai stāvajiem krastiem pie Burtnieku vecās kapsētas.

Burtnieku
zirgaudzētava

Burtnieku zirgaudzētava

J. Vintēna iela 13, Burtnieku pagasts, Burtnieku novads
Komentāri
Burtnieku zirgaudzētava ir senākā zirgaudzētava Latvijā, un tajā ir 180 zirgu liels ganāmpulks. Burtnieku zirgaudzētavai ir panākumi izjādes zirgu audzēšanā pasaules mērogā. 

Valmiermuižas
zirgu stallis

Valmiermuižas zirgu stallis

Dzirnavu iela 15, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, Burtnieku novads
Komentāri
Valmiermuižas zirgu stallis aicina izjādēs zirga vai ponija mugurā Valmiermuižas pils parkā vai tuvējā apkārtnē. Valmiermuižu un tās apkārti iespējams iepazīt, dodoties izbraucienos arī ar pajūgu vai ziemas laikā - kamanām.

Rezultāti kartē