Afiša

Rīgas Viskija Festivāls, Grand Palace Hotel

Rīgas Viskija Festivāls, Grand Palace Hotel
Rīgas Viskija Festivāls, Grand Palace Hotel
KUR
KAD
Sestdiena, 26. maijs, 2018 19:30 - 23:00
Rīgas Viskija Festivāls ir vesela nedēļas nogale, kas piepildīta ar notikumiem, pasaulē labākajiem dzērieniem, garšīgu ēdienu, dažādām izklaidēm un — pats galvenais — cilvēkiem, kas lieliski pavada laiku! Rīgas Viskija Festivāls tika izveidots kā pasākums ikvienam, kuru interesē viskijs, — gan tiem, kuri vēlas to iepazīt pirmoreiz, gan tiem, kuri jau izbauda tā lieliskās garšas un tradīcijas.

Piektdien, 25. maijā, restorānā Koya notiks divi atsevišķi pasākumi ar atšķirīgām biļešu cenām.

Pirmais pasākums notiks dienā — mēs piedāvāsim VISKIJA DEGUSTĀCIJAS SESIJU. Dažu stundu laikā jums būs iespēja nobaudīt vairāk nekā 80 viskijus un mācīties no viskija ekspertiem. Šis pasākums ir paredzēts tiem, kuri nevar ierasties vakara ballītē vai vienkārši vēlas iegūt informāciju par viskiju klusākā vidē.

Otrs piektdienas pasākums ir jau slavenā VISKIJA UN KOKTEIĻU BALLĪTE. Šī pasākuma biļetes cenā būs iekļauti gan vairāk nekā 80 viskiji, kokteiļi un citi dzērieni, gan arī garšīgie uz grila gatavotie ēdieni, ko piedāvās Koya fantastiskie šefpavāri. Varēsiet arī iegādāties cigārus un izbaudīt vakaru, klausoties lielisku mūziku. 

Sestdien, 26. maija vakarā elegantajā viesnīcā Grand Palace Hotel notiks mūsu krāšņās VISKIJA VAKARIŅAS AR THE MACALLAN.

Pilnu programmu un sīkāku informāciju par pasākumu skatiet vietnē rwf.lv.
Lai saņemtu jaunāko informāciju, sekojiet Rīgas viskija festivālam vietnēs Facebook un Instagram.
Pirkt biļeti: