Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Rūjienas vecā izstāžu zāle

Rūjienas vecā izstāžu zāle

Rīgas iela 34, Rūjiena, Rūjienas pilsēta, LV-4240
Komentāri
Rūjienas vecā izstāžu zāle iekārtota mācītājmuižas vecajā zirgu stallī, kas 1992. gadā tika pārbūvēta pēc arhitektes Ineses Fridrihsones projekta.

Z/s "Kalnmesteri"

Z/s "Kalnmesteri"

Rīgas iela 65, Rūjiena, LV-4240
Komentāri
Z/s "Kalnmesteri" ir kalēju darbnīca, kas piedāvā ekskursijas, kuru laikā apmeklētājiem ir iespēja uzzināt, kā no pavisam parastām lietām top interesanti mākslas darbi - atpūtas krēsli, vējā rādītāji, skalu skaldītāji, galdi, ķerras un dekoratīvas naglas.

Z/s "Klimpas"

Z/s "Klimpas"

"Klimpas", Jeru pagasts, Valmieras novads, LV-4234
Komentāri
Bioloģiskā saimniecība nodarbojas ar aitu audzēšanu. Šeit uzzināsiet visu par aitām, ko tās ēd, kā aug, kādi ir aitu paradumi, ko dara ar aitu vilnu un kāda ir situācija Latvijā aitu audzēšanas jomā. 

SIA "Rūjienas saldējums"

SIA "Rūjienas saldējums"

Upes iela 5/7, Rūjiena, LV-4240
Komentāri
SIA "Rūjienas saldējums" ir kādreizējā Rūjienas pienotava, kas par saldējuma ražotni pārtapa 1988. gadā. Rūjienas saldējums lepojas ar to, ka tas ir dabīgs piena produkts, kas ražots tikai no īsta piena un krējuma. 

Z/s "Rūjienas šinšillas"

Z/s "Rūjienas šinšillas"

"Līgotnes", Jeru pagasts, LV-4240
Komentāri
Z/s "Rūjienas šinšillas" nodarbojas ar augstvērtīgu vaislas materiālu audzēšanu, pārraudzību, vērtēšanu un pārdošanu. Zemnieku saimniecībā tiek rīkotas mācības un semināri par šinšilu audzēšanu un telpu iekārtošanu, kuru laikā tiek konsultēti un apmācīti šinšilu audzētāji un turētāji. 

Rezultāti kartē