Uzticams partneris ēku būvniecībā un labiekārtošanā

Latvijas uzņēmums "RIPO International" ir ar 30 gadu darba pieredzi, nodrošinot un ražojot materiālus ēku būvniecībai, labiekārtošanai un teritoriju aprīkošanai atbilstoši klientu vēlmēm un īpašumu specifikai. "RIPO International" produktu klāstā ir dažāda veida vārti teritorijām, garāžām un industriāliem objektiem, aizsargžalūzijas, kā arī augstvērtīgi materiāli būvniecībai – jumta segumi, jumta logi, ventilācija un apdares flīzes. Uzņēmuma produkti iekarojuši ne tikai vietējo Baltijas klientu uzticību, bet ir pieprasīti arī Skandināvijā un iekaro Eiropas tirgu.

Kvalitatīvi vārti un vārtu automātika
"RIPO International" savu darbību aizsāka tieši ar vārtu ražošanu. Vārti joprojām ir uzņēmuma pamatprodukts. Klienti var pasūtīt īpašumam individuāli pielāgotus vārtus teritorijām, garāžām, kā arī industriāliem objektiem. Vārti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes izejmateriāliem, kas nodrošina, ka tie uzticami kalpo daudzus gadus un ikdienā nerada raizes. Vārtu apdares materiālus un dizainu klients var izvēlēties atbilstoši savai gaumei, finansiālajām iespējām un īpašuma arhitektūrai. 

Pēc klienta vēlmēm jebkurus vārtus iespējams aprīkot ar automātisko vadību, kas vārtu lietošanu padara vēl ērtāku. "RIPO International" vārtus aprīko ar kvalitatīvu Vācijā un Itālijā ražotu automātiku, kas ir klusa, precīza un uzticama savā darbībā, kā arī ir ar neuzkrītošu dizainu. Vārtu automātiku izvēlas arvien vairāk klientu, jo tā:
• atvieglo iebraukšanu un izbraukšanu;
• ļauj optimizēt transporta plūsmu;
• palielina drošību, jo nevajag izkāpt no auto;
• nodrošina iekļūšanu tikai piederošām personām;
• padara vārtu lietošanu komfortablāku.

Žalūzijas, insektu sieti un ruļļu slēģi – ikdienas komfortam
"RIPO International" piedāvā klientiem arī ārējās žalūzijas, ruļļu slēģus un insektu sietus, ar kuriem aprīkot ne tikai privātmājas, bet arī komercīpašumus, iegūstot gan papildu drošību, gan ērtības, it īpaši gada siltajos mēnešos, kad vēlamies pasargāt īpašumu no saules, insektiem un citiem nelūgtiem viesiem. Piemēram, ārējās aizsargžalūzijas, kuras stiprina pie ēkas fasādes, ir īpaši ērts risinājums, jo tās:
• sniedz efektīvu gaismas kontroli;
• nodrošina teicamu klimata kontroli;
• samazina telpu ekspluatācijas izmaksas;
• ir ērtas lietošanā;
• neveicina putekļu koncentrāciju telpās;
• ir veiksmīgs papildinājums mūsdienīgam ēkas dizainam.

Uzticamu ražotāju materiāli būvniecībai
Gadu gaitā, sekojot klientu vēlmēm un vajadzībām, uzņēmums ir papildinājis preču klāstu ar vairākiem lieliskiem būvniecības materiāliem no pasaulē populāriem ražotājiem. 
• IKO jumta segumi un ventilācija
Kanādas ražotāja IKO bitumena jumta segumi visā pasaulē pazīstami jau vairāk nekā pusgadsimtu. Tie iekarojuši tirgus līdera pozīcijas arī Latvijā, kļūstot par vienu no pieprasītākajiem jumta segumiem gan privātmājām, gan sabiedrisku un industriālu objektu jumtu apdarei. Augstā kvalitāte un pārdomātais dizains tos padarījis piemērotus pat visskarbākajiem laika apstākļiem. Sniegs, spēcīgs vējš, sals, karsta saule, lietusgāzes – IKO jumta segumi to visu izturēs, nezaudējot savu labo izskatu un nevainojamo funkcionalitāti.
• VELUX jumta logi, lūkas un pieslēgumi
VELUX jumta logi pieejami dažādā materiālu un izmēru izpildījumā, kas ļauj katram atrast tieši savam mājoklim un vajadzībām piemērotāko risinājumu. Šiem logiem ir lieliska skaņas un siltuma izolācija, kas nodrošina augstu energoefektivitāti, īpaša pozīcija logu ērtākai tīrīšanai, iebūvēta ventilācija, putekļu un kukaiņu filtrs, kā arī stiprinājumi žalūziju uzstādīšanai.
• STEGU apdares flīzes iekšdarbiem un ārdarbiem
STEGU strauji iekarojis Eiropas un pasaules tirgu kā ekoloģisku, dabas iedvesmotu un izcilas kvalitātes apdares flīžu ražotājs. Sortimentā pieejami vairāki STEGU apdares flīžu veidi. Apdares flīzes ir lielisks risinājums, kā ērti, ātri un gaumīgi papildināt interjeru, ēkas fasādi vai dārzu. Flīzes piedāvā nebeidzamas vizuālo un praktisko risinājumu variācijas gan klasiskā, gan modernā stilā.

Ar "RIPO International" preču klāstu varat iepazīties mājaslapā ripointernational.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu