Karcher zāles pļāvējs – izcils sabiedrotais vasaras darbiem

Pat tad, ja jums nav dārza ar sakņu un zaļumu dobēm, augļu kokiem un dekoratīvajiem apstādījumiem, ko kopt, tad mauriņš, kas regulāri jāpļauj, gan ir gandrīz ikvienā piemājas teritorijā. Zāliena kopšana aktuāla ne tikai privātmāju īpašniekiem, bet arī daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, tāpēc labs zāles pļāvējs ir vasaras sezonā neaizstājams instruments. Ja arī jūs esat uzticama pļāvēja meklējumos, tad uzziniet vairāk par priekšrocībām, kuras piedāvā zāles pļāvējs ar akumulatoru no Kärcher dārza instrumentu kolekcijas.

Moderni akumulatora zāles pļāvēji no Kärcher

Zīmols Kärcher ir viens no līderiem modernas un jaudīgas dārza tehnikas ražošanā, kā arī savā sortimentā piedāvā lielākoties ar akumulatoriem darbināmas ierīces. Izvēlei pieejami arī dažādi ar akumulatoru darbināmi zāles pļāvēji, kas atbilst augstākajiem darba standartiem un funkcionalitātei. Kärcher zāles pļāvēji izceļas ar daudzām priekšrocībām.

  • Viegli manevrējami un jaudīgi.
  • Maksimāla mobilitāte arī uz nelīdzena reljefa.
  • Viegls svars un kompakts izmērs.
  • Regulējams pļaušanas augstums.
  • Komplektā akumulators un ātrais lādētājs.
  • Ietilpīga zāles tvertne.
  • Precīza zāles nogriešana arī gar zāliena malām.
  • Ergonomisks un praktisks rokturis.
  • Ērta un droša pļaušana bez vadiem

Akumulatora ierīces savu lielo popularitāti iemantojušas tieši tāpēc ka sniedz iespēju atbrīvoties no tik neērtajiem un nedrošajiem vadiem, kā arī ar benzīnu darbināmām skaļām un smagām ierīcēm. Zāles pļāvējs, kas aprīkots ar kompaktu un jaudīgu akumulatoru, ir ērti izmantojams jebkurā vietā, tā piekļuvi teritorijai neierobežo vadi un pagarinātāji. Kā arī ievērojami tiek uzlabota darba drošība, jo nav tiešs pieslēgums elektrotīklam un nav jādarbojas ar benzīnu un citiem augstas bīstamības šķidrumiem. Ar akumulatora zāles pļāvēju iespējams ērti manevrēt pa visu teritoriju, veicot pļaušanu tieši tur, kur nepieciešams. Tā kā Kärcher zāles pļāvējs ar akumulatoru ir īpaši kompakts un viegls, darbs ar to ir patīkams un nerada nogurumu pat pēc ilgāka laika.

Daudz klusāka pļāvēja darbība

Viena no vasaras tipiskajām skaņām, kas mums visiem tik ļoti nepatīk, ir skaļi trimmeri un zāles pļāvēji, kurus bieži vien mēdz darbināt agrās rīta stundās. Tas tiešām var būt kaitinoši un traucējoši. Akumulatora zāles pļāvējs ir lieliska alternatīva šīm skaļajām ierīcēm, jo to darbība ir ievērojami klusāka. Izmantojot šādu ierīci, patīkamāk būs gan pašiem mājiniekiem, gan tuvākajiem kaimiņiem, jo viņu ikdienu netraucēs spalgās un griezīgās pļāvēja skaņas no jūsu pagalma. Skaņas piesārņojums ir nopietna mūsdienu problēma, kas palielina cilvēkos trauksmi, nemieru, traucē pilnvērtīgi atpūsties un izgulēties. Tāpēc ir labi, ja var izvēlēties risinājumus, kas, ja ne mazina, tad vismaz nepastiprina šo problēmu.

Plašs modeļu klāsts katram īpašumam

Kärcher piedāvā plašu zālēs pļāvēju klāstu, kurā ikviens saimnieks varēs atrast savam īpašumam atbilstošāko modeli. Pieejamas ierīces ar atšķirīgu akumulatora jaudu, pļaušanas platumu, korpusa izmēriem, kā arī zāles tvertnes tilpumu. Nelielam īpašumam pilnībā pietiks ar kompaktu modeli, kas arī būs ērti uzglabājams pat tad, ja nav atsevišķas saimniecības telpas vai garāžas. Vidējie un lielie modeļi aprīkoti gan ar jaudīgākiem akumulatoriem, kas strādās ilgāk, gan augstāku veiktspēju, lai bez grūtībām tiktu galā ar zālienu plašā teritorijā. Inovatīva aizmugures riteņu piedziņa ļauj bez piepūles veikt pļaušanu arī slīpās vietās, bet dažādi indikatori ziņo gan par akumulatora darbības laiku, gan nepieciešamību iztukšot zāles tvertni. Katram no sortimentā pieejamajiem modeļiem ir vēl daudz citu priekšrocību un ērtību, kas ļaus piemeklēt tieši jūsu vajadzībām atbilstošu darba rīku mauriņa kopšanai.

 

Apskatiet dārza instrumentu klāstu un izvēlieties savu jauno pļāvēju Kärcher mājaslapā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu