7 problēmas, kuras jūsu tūrisma objektā novērsīs elektroniskā atslēga

Ja jums ir nekustamais īpašums, kuru jūs izīrējat viesiem, tad noteikti esat saskāries ar visiem labi zināmajām un kaitinošajām atslēgu problēmām. Šajā rakstā apskatīsim 7 izplatītākās problēmas, kuras var ātri un viegli atrisināt ar elektronisko atslēgu.

Viedierīces ir neatsverams palīgs mūsu ikdienā, sākot no epastiem un saziņas aplikācijām līdz pat dažādu kontroles sistēmu vadībai, kas atrodas jums rokas stiepiena attālumā. Digitālā ēra jau kādu laiku ir ienākusi arī viesmīlības nozarē un spēj novērst veselu lērumu ar dažādām ķibelēm, kuram var gadīties meklēt risinājumu pat nakts vidū.

1. Viena atslēga visiem
Dalīšanās ar īpašuma atslēgu ir svarīgs notikums. Piemēram, pāru attiecībās tas iezīmē pāreju uz nopietnākām attiecībām. Ja pēc neveiksmīgām attiecībām var nomainīt slēdzeni, tad pēc katra viesa to diez vai darīsiet. Viena atslēga visiem ir principā zagļu ielūgums jūsu īpašumā. Lai arī vērtslietas nav ieteicams turēt šādā īpašumā, arī lietotai sadzīves tehnikai un mēbelēm ir zināma vērtība. 

Elektroniskās atslēgas novērš šo problēmu, jo katram viesim ir iespējams uzģenerēt unikālu QR kodu, kurš kalpos kā ieejas atslēga uz apmešanās periodu. Tiklīdz viesis ir izrakstījies no jūsu īpašuma, viņa unikālais QR tiek deaktivizēts. 


2. Pazudušas atslēgas
Pazaudētas atslēgas var sagādāt kaudzi ar nepatīkamām un ļoti laikietilpīgām problēmām. Sevišķi tas attiecas uz viesi, kurš ir ieradies uz dažām dienām, un katra minūte ir svarīga. 

Ja fiziskās atslēgas var itin viegli pazaudēt, piemēram, izkrītot no kabatas, tad telefonu būs daudz grūtāk pazaudēt, un viesis tam pievērsīs daudz lielāku uzmanību. Ja pazūd fiziskā atslēga, tad labākajā gadījumā jūs esat atstājis kaimiņam vai blakus esošajai kafejnīcai rezerves atslēgu, ja nē, tad nāksies braukt pašam uz vietas un atslēgt durvis. 

Pat ja viesim ir pazaudēts telefons, kurā bija ieejas QR kods, jums ir iespēja attālināti caur aplikāciju atslēgt vai aizslēgt durvis. Tas nav ideāls risinājums, taču dos laiku un sniegs komfortu kamēr situācija tiks pilnvērtīgi atrisināta.3. Iesprūdusi atslēga

Atslēgas un slēdzenes ar laiku nolietojas un tiek bojātas. Sevišķi, ja tās ar grūtībām pilda savu funkciju un viesi nereti izmanto fizisku spēku, lai durvis aizslēgtu vai atslēgtu. Tas neizbēgami novedīs pie situācijas, ka atslēga būs iesprūdusi un, neskatoties uz to, cik rāda pulkstenis, jūsu telefonā zvanīs nepazīstams numurs no ārzemēm. Parasti pie vainas ir pati atslēga, nevis slēdzene. Līdz ar to vienreizlietojams QR kods vai cits signāls, piemēram, NFC vai Bluetooth, pilnībā novērš šādu problēmu. 4. Aizcirtušās durvis

Cik bieži nav dzirdētas un filmās redzētas situācijas, kad caurvējš vai neparedzētu apstākļu sakritības dēļ aizcērtas durvis? Ja mūsdienās ir viena lieta, bez kuras reti kāds pamet savu iepriekšējo atrašanās vietu, tad tas ir telefons. Arī šajā gadījumā elektroniskā durvju slēdzene ļaus gan jums, gan viesim atviegloti uzelpot.

5. Uzlauztas durvis un apzagts īpašums
Ja jūsu īpašumā ir uzlauztas durvis, tad parasti par šo incidentu ziņas pienāk novēloti. Elektroniskā atslēga var kalpot arī kā video novērošanas sistēma un signalizācija. Ja durvis ir nesankcionēti atvērtas, tad aplikācija telefonā par to momentā ziņos. Tas ir sevišķi būtiski tiem īpašumiem, kuri atrodas nomaļā vietā un ir pakļauti lielākam riskam.6. Vairākas ķibeles dažādos īpašumos

Ja jums ir vairāki īpašumi, kas atrodas dažādās vietās, tad problēmas ar atslēgām var sagādāt lielas galvassāpes. Sevišķi, ja jums paralēli ir vēl citas darīšanas un aiz durvīm atstāts viesis var atstāt sliktu atsauksmi. Ar elektronisko durvju slēdzeni, kuru var attālināti kontrolēt caur mobilo telefonu, jūs ietaupāt laiku, veidojat pozitīvu reputaciju un sniedzat augstu drošības sajūtu saviem viesiem.

7. Viena atslēga, viena iespēja tikt īpašumā
Ja jūsu īpašumā vēlas apmesties vairāk par vienu cilvēku, piemēram, ģimene ar diviem bērniem, tad tikai vienam būs pieejama durvju atslēga. Savukārt, ja īpašums ir aprīkots ar elektronisko atslēgu, kuru darbina QR kods, tad katram viesiem var uzģenerēt unikālu kodu vai arī ērti pārsūtīt vienu un to pašu kodu visai ģimenei.

Šis ir īpaši svarīga priekšrocība ģimenēm ar bērniem, kas viesiem sniegs lielu brīvības sajūtu. Lai arī šo piekļuves kodu var pārsūtīt un lietot arī citi, tam ir ieprogrammēts darbības laiks, un pēc noteikta dienu skaita tas automātiski vairs nebūs derīgs.
 

Tirgū ir pieejami vairāki risinājumi un ar dažadām funkcijām. Viesnīcas uz čipkartēm pārgāja jau pirms vairākām dekādēm, jo tas ļāva viegli atrisināt vairākas no iepriekš minētajām problēmām. Elektroniskās vai digitālās slēdzenes ir nākamais solis to attīstībā un sniedz vairāk komforta, kā arī atrisina citas problēmas.

Jūsu īpašuma aprīkošana ar šādu slēdzeni ļaus jums mierīgi gulēt un sagādās reti sastopamu komforta sajūtu viesu acīs, kas noteikti tiks atspoguļots pozitīvās atsauksmēs. Ja vēlaties uzzināt vairāk par elektronisko durvju slēdzeņu darbību un Altas IT elektronisko slēdzeņu piedāvājumu, piesakieties konsultācijai un produktu demonstrējumam!

"ALTAS IT", SIA
Brīvības gatve 221 - 1, Rīga, LV-1039
Tālrunis 371 66100650 
E-pasts: altas@altas.lv
altas.lv 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu