Banner 980x90

2. un 3. septembrī norisināsies Valmieras Garšas pusmaratons

Skriešanas svētki atgriežās Valmierā, šogad pusmaratona formātā! Jau 2. un 3. septembrī ikviens tiek aicināts izgaršot Vamieru, piedaloties Valmieras Garšas pusmaratonā.  Uz starta aicināti visi sākot no pašiem mazākajiem, startējot bērnu skrējienos un mazuļu rāposānā, līdz garo distanču skrējējiem. Skrējiens vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts 5 km distancē.

Valmierā jau izsenis rudenī pulcējusi vērienīgu skriešanas entuziastu un profesionāļu skaitu Valmieras maratonā, bet šogad skrējiens pārdzimst jaunā veidolā. Ciešā sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību paākumā šogad aicina iepazīt un izgaršot Valmieru, atsakoties no maratona distances, taču papildinot pasākumu ar jūdzes skrējienu un īpašu aktivitāti mazuļiem, kā arī interaktīvu pārgājiena distanci ģimenēm un draugu kompānijām, kas skriet vēl tikai gatavojas.

Pasākuma mērķis ir radīt skriešanas svētkus, kas ne tikai pulcēs lielu skaitu skrējēju, bet arī sniegs iespēju  pilsētas viesiem iepazīt Valmieru un izjust tās plašo garšu un sajūtu klāstu. Valmieras Garšas pusmaratons būs viens no šī gada lielākajiem šosejas skriešanas pasākumiem Latvijā.

Valmieras Garšas pusmaratonā dalībniekiem tiek piedāvātas dažādas distances – Mazuļu rāpošana, "Baltais" Bērnu skrējieni, BTA Jūdzes skrējiens, "Sportland" ID 5 km skrējiens, "New Balance" 10 km skrējiens, "Velve" pusmaratons, kā arī "Akvile" 5 km Piedzīvojumu pārgājiens – "Iepazīsti Valmieru". 2. septembra vakara izskaņā Valmieras iedzīvotājus un viesus priecēs Latvijas skaļākā repa kvarteta "Rīmdari" koncerts!

Ikvienam pieaugušo distanču dalībniekam būs iespēja finišā baudīt "Valmiermuižas" bezalkoholisko "Kokmuižas" alu, sarūpētos gardumus no "Baltais", kā arī veldzēties ar "Akvile" ūdeni. Bērniem savukārt slāpes veldzēt un atgūt spēkus palīdzēs "Gardu Muti" zelteri. Ikviens, kā ierasti, saņems arī īpaši šim pasākumam izstrādāta dizaina medaļu.

 

2. septembrī:

 • No 12.00  Reģistrācija un numuru izņemšana;
 • 17.00  Mazuļu rāpošana;
 • 18.00  "Baltais" Bērnu skrējieni;
 • 18.45  "Sportland" ID 5 km skrējiens;
 • 20.00  BTA Jūdzes skrējiens;
 • 21.00  "Rīmdari" koncerts;
 • 22.00  Apbalvošana un izloze.

Jau no pulksten 14.00 būs iespējams nobaudīt dažādus Valmieras novada labumus – mājražotāju vīnus, gardas burguļvafeles, burgerus un vrapus un citus vietējos gardumus, darbosies bērnu atrakcijas un radošās darbnīcas, "Sportland" tirdzniecības telts un citas partneru aktivitātes.

3. septembrī:

 • No 9.00  Reģistrācija un numuru izņemšana;
 • No 10.00   "Akvile" 5 km Piedzīvojumu pārgājiens IEPAZĪSTI VALMIERU;
 • 12.00  "New Balance" 10 km skrējiens un Velve pusmaratons;
 • 15.00   Apbalvošana un izloze.

Reģistrēties dalībai Valmieras Garšas pusmaratonam var jebkurā “Sportland” veikalā Latvijā vai pasākuma mājaslapā www.valmieraspusmaratons.lv.

Sīkāka informācija par pasākumu atrodama arī Valmieras Garšas pusmaratona Facebook lapā.

Tiekamies 2. un 3. septembrī Valmierā!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)