Vietējās ziņas

 • Kā iepirkties sezonāli un ietaupīt naudu?

  Iemesli ietaupīt naudu mēdz būt dažādi, piemēram, jāīsteno kāda lielāka iecere vai jāsedz neplānoti izdevumi. Lai arī kāds būtu iemesls, svarīgi atrast labāko veidu, kā to izdarīt. 

 • Ātrais kredīts 2019. gadā: viss, kas Tev jāzina

  Ikviens cilvēks cenšas plānot savus tēriņus, taču saplānot dzīvi nav iespējams. Pēkšņa vajadzība pēc papildu naudas var rasties tieši pāris dienu pirms algas vai pēc lielas ballītes, kas "apēda" teju visus iekrājumus. Kā rīkoties, lai tiktu galā ar negaidītiem tēriņiem? Ilgu laiku viens no iespējamiem risinājumiem bija ātrais kredīts, taču tuvā nākotnē īstermiņa aizņemšanos nozari gaida izmaiņas. Uzzini, kas notiks ar ātrajiem aizdevumiem un kur tagad meklēt steidzamu finanšu palīdzību!

 • 4 lietas, ko pārdomāt pirms automašīnas iegādes

  Jaunas automašīnas iegāde ir atbildīgs un visnotaļ dārgs pirkums, tādēļ tam jābūt pārdomātam. Lai izvēlētos tieši tādu automašīnu, kāda nepieciešama, jāpārdomā vairākas lietas, tāpēc pārliecinies, ka Tev ir pietiekami daudz laika galīgā lēmuma pieņemšanai. Turpinājumā 4 svarīgākās lietas, kas jāizvērtē pirms automašīnas iegādes. 

 • Dažas idejas romantiskiem pārsteigumiem

  Kā pārsteigt mīļoto cilvēku vai laulāto draugu jubilejā? Kā apsveikt jaunlaulātos? Kā iepriecināt draugus vai vecākus kāzu jubilejā? Romantiski pārsteigumi ir ļoti labs veids, kā to izdarīt. Bet kādu romantisku pārsteigumu sagādāt? Piedāvājam dažas interesantas idejas, ko varat realizēt arī jūs, lai iepriecinātu gan savu mīļoto cilvēku, gan kādu laimīgu un mīlošu pāri viņiem īpašā dienā.

 • Visi runā par cirsmu cenām, bet kā ar nodokļiem? 

  Ja jums ir mežs un plānojat par cirsmas pārdošanu, tad, iespējams, arī jums būs radusies sajūta, ka Latvijā visi to vien dara kā pērk cirsmas! Piedāvājumu skaits ir prātam neaptverams, turklāt tie piedāvā tik dažādas cenas! Cirsmas pārdošana var kļūt par īstu laimes spēli, ja neesat pieredzējis šajā laukā, jo visi taču vēlas saņemt labāko cenu, bet nevēlas riskēt un tikt apkrāpts! Mūsdienās internets šajā ziņā, no vienas puses, palīdz, ja protam te atlasīt mums nepieciešamo informāciju par cirsmu cenām, bet, no otras puses, vēl vairāk samulsina, ja nezinām, ko ar šo visu informāciju darīt! 

 • Sieviešu veselības jautājumi, kas jārisina ginekologa kabinetā

  Sievietes dzīvi lielākā vai mazākā mērā visu laiku ietekmē viņas īpašā un sievišķā būtība – hormonālais fons, ikmēneša cikls, reproduktīvās funkcijas uzplaukums un noriets. Tas ir ceļojums pa kalniem un lejām, kas ietekmē gan sievietes pašsajūtu, gan arī fizioloģiskos procesus. Tāpēc ir tik būtiski savlaicīgi sekot visiem šiem aspektiem, uzraugot savu reproduktīvo veselību.

 • Kā pieņemt gudrākus finanšu lēmumus?

  Ja Tu vēlies prasmīgi pārvaldīt savas finanses, Tev jāpārliecinās, ka pieņem pareizus un gudrus lēmumus. Dažkārt tie var būt saistīti arī ar dažādiem riskiem un izaicinājumiem, kas var palīdzēt Tev sasniegt to, ko vēlies. Ja neesi drošs, ar ko sākt, šajā rakstā esam apkopojuši svarīgākos padomus, kas ļaus Tev pieņemt gudrākus finanšu lēmumus. 

 • Sludinājumi un reklāma Valmierā – pilsētā ar gaišu nākotni

  Latvijai tikai 100, bet Valmierai jau veseli 735. Tomēr arī Valmierai Latvijas dzimšanas diena ir īpaši nozīmīgs notikums, jo vēl pirms 1918. gada 18. novembra, kad dzima Latvija, Valmierā tika pacelts Latvijas karogs, kas bija kā sarkanbaltsarkans brīvības vēstījums. Šī ir viena no latviskākajām un senatnīgākajām pilsētām gan ar savām tradīcijām, gan savu būtību, kas mīt ne vien arhitektūras sienās, bet arī vietējo iedzīvotāju sirdīs, kas lepojas ar savu pilsētu un dara visu, lai saglabātu tās autentiskumu un savu piederību šai vietai.

 • Ko vajadzētu zināt par elektroenerģijas patēriņu sadzīves ierīcēm

  Arvien vairāk tiek runāts par elektroenerģijas taupīšanu – tas ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā padarīt mazākus mājsaimniecības uzturēšanas izdevumus. 

 • Būtiskākie iemesli, kāpēc regulāri jāapmeklē zobu higiēnists

  Regulāra un pareiza zobu kopšana ir labas mutes veselības pamats, tomēr ar to vien nepietiek, lai izvairītos no zobu bojāšanās un citām problēmām. Tieši tāpēc arī strādā zobu higiēnists, kurš paveic to, ar ko zobu birstīte un citi instrumenti mājas apstākļos nevar tikt galā. Zobu higiēnists ar speciāliem instrumentiem notīra mīksto aplikumu un zobakmeni pat no grūti pieejamām vietām. Zobi arī tiek pulēti un diegoti, pārklāti ar aizsargājošu želeju. Regulāri veicot šo procedūru, iespējams ievērojamai uzlabot mutes un zobu veselību.