Vietējās ziņas

 • Kādas ir galvenās bīdāmo vārtu priekšrocības

  Meklējot piemērotākos teritorijas vārtus savam īpašumam, parasti izvēle ir starp veramajiem un bīdāmajiem vārtiem. Lai gan abus no vārtiem var iegādāties patiešām kvalitatīvus un īpašuma arhitektūrai pieskaņotus, tomēr šo vārtu funkcionalitātē ir zināmas atšķirības. Bīdāmie vārti izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām, kas mudina arvien biežāk izvēlēties tieši šo vārtu veidu. Bīdāmie vārti vairumā gadījumu tiek aprīkoti ar vārtu automātiku, kas padara to funkcionalitāti un ērtības vēl ievērojamākas.

 • 10 veidi, kā iekrāt atvaļinājumam

  Liela daļa cilvēku atvaļinājumu pavada ceļojot. Tas sniedz pozitīvas emocijas un paplašina redzesloku, taču bieži vien izmaksā diezgan dārgi. Taču, laikus plānojot, sagatavoties ceļojumam būs vienkāršāk. Turpinājumā daži padomi, kas palīdzēs iekrāt sapņu atvaļinājumam. 

 • 5 animācijas filmas, kuru varoņi būs lieliskas mīļmantiņas jūsu bērnam

  Vairumam bērnu pirmajos dzīves gados ir kāda mīļmantiņa, no kuras viņš negrib šķirties, ko ņem līdzi gultā, uz bērnudārzu, braucienos un visur, kur vien dodas. Vecākus reizēm nogurdina tas, ka vienmēr jāpiedomā, lai mīļmantiņa ir pa rokai, lai tā nepazūd, tomēr bērnam šāda mantiņa ir ļoti svarīga, jo sniedz viņam drošību, prieku un atbalstu ikdienas gaitās. 

 • 7 ieteikumi, kā vienkāršot savu dzīvi

  Dzīve mums ir tikai viena, un katrs vēlas to nodzīvot pilnvērtīgi. Bieži vien tomēr iezogas smaguma sajūta, rutīna, rodas vēlme pēc mierīguma un harmonijas. Lai sasniegtu harmonisku ikdienu, iespējams, tev ir jāpārskata savi paradumi, uzskati un apkārtējā vide, tāpēc, lai pozitīvas pārmaiņas tavā dzīvē notiktu, lasi šo rakstu un ņem vērā mūsu ieteikumus! 

 • Krāsainās kontaktlēcas – tikai vienai ballītei vai tomēr arī ikdienas lietošanai?

  Krāsainās kontaktlēcas bieži vien vairāk saistās ar košām, nedabiskām krāsām, karnevāla un dzīvnieku tipa lēcām, kas ir piemērotas kādai trakai ballītei vai maskarādei uz vienu dienu. Tomēr krāsaino kontaktlēcu piedāvātās iespējas ir daudz plašākas un varētu būt interesantas ne tikai tiem, kuri grib šokēt un pārsteigt ar savu izskatu kādos svētkos, bet arī tiem, kuri domā par imidža maiņu, uzlabošanu un sava ārējā tēla atsvaidzināšanu.

 • 7 lietas, kuras nekad nepirkt internetā

  Pavisam nesen iepirkšanās internetā cilvēkos radīja neuzticību, taču tagad ļoti daudzi izbauda iespēju iegādāties visu nepieciešamo ar piegādi līdz mājas durvīm, vien nospiežot dažus klaviatūras taustiņus. Lai gan tas šķiet ārkārtīgi ērti, ir vismaz 7 lietas, kuras nevajadzētu iegādāties internetā bez iespējas pirms pirkuma izdarīšanas apskatīt tās klātienē, jo ne velti par lieliskajiem piedāvājumiem internetā saka tā: "Ja tas izklausās pārāk labi, lai tā būtu patiesība, tas tā noteikti ir."

 • Kāds ir minimālais protektora dziļums vasaras riepām?

  Vasaras riepas protektora dziļumsVieglo auto minimālais protektora dziļums ir 1,6 mm, tomēr jāņem vērā, ka nodilušas auto riepas, strauji bremzējot uz mitra ceļa, slīd. Jaunas vasaras riepas protektora dziļums parasti ir ap 7–8 mm.

 • Kā iepirkties sezonāli un ietaupīt naudu?

  Iemesli ietaupīt naudu mēdz būt dažādi, piemēram, jāīsteno kāda lielāka iecere vai jāsedz neplānoti izdevumi. Lai arī kāds būtu iemesls, svarīgi atrast labāko veidu, kā to izdarīt. 

 • Ātrais kredīts 2019. gadā: viss, kas Tev jāzina

  Ikviens cilvēks cenšas plānot savus tēriņus, taču saplānot dzīvi nav iespējams. Pēkšņa vajadzība pēc papildu naudas var rasties tieši pāris dienu pirms algas vai pēc lielas ballītes, kas "apēda" teju visus iekrājumus. Kā rīkoties, lai tiktu galā ar negaidītiem tēriņiem? Ilgu laiku viens no iespējamiem risinājumiem bija ātrais kredīts, taču tuvā nākotnē īstermiņa aizņemšanos nozari gaida izmaiņas. Uzzini, kas notiks ar ātrajiem aizdevumiem un kur tagad meklēt steidzamu finanšu palīdzību!

 • 4 lietas, ko pārdomāt pirms automašīnas iegādes

  Jaunas automašīnas iegāde ir atbildīgs un visnotaļ dārgs pirkums, tādēļ tam jābūt pārdomātam. Lai izvēlētos tieši tādu automašīnu, kāda nepieciešama, jāpārdomā vairākas lietas, tāpēc pārliecinies, ka Tev ir pietiekami daudz laika galīgā lēmuma pieņemšanai. Turpinājumā 4 svarīgākās lietas, kas jāizvērtē pirms automašīnas iegādes.