Vietējās ziņas

 • Kopē vairāk – maksā mazāk!

  Publicitātes foto

  shop.vidzemespapirs.com

 • Kā uzņēmumiem pareizāk izmantot tulkošanas pakalpojumus?

  Foto: Stocksnap.io

  Runājot par rakstiskajiem tulkojumiem un tulkošanas birojiem, cilvēkiem parasti nāk prātā ļoti nopietnas lietas – ka tas ir kaut kas tikai noteiktam pasūtītāju lokam, tas ir trakoti sarežģīti (ak, visi tie rīki, par kuriem speciālisti nebeidz gānīties un sajūsmināties) un tas ir dārgi. Bet kā ir patiesībā? Lasiet tālāk un uzziniet!

 • Kā personalizēt banketu zāles iekārtojumu atbilstoši pasākumu tematikai

  Foto: Baltvilla.lv

  Mūslaiku steidzīgajā ritmā dienas paiet nemanāmi. Lai kā mums gribētos domāt, ka katra diena, ko dzīve mums piešķir, ir jāsvin, realitātē – gadiem ejot – atmiņā paliek vien īpaši dzīves mirkļi. Tie ir mirkļi, kas mums ir sagādājuši spilgtas, sirdi sildošas emocijas. Nav nozīmes, vai tās bijušas skumjas, aizkustinājums vai prieks. Tieši emocijas mūsos ir aizkārušas stīgas, kas ļauj sajusties dzīviem.

 • Kopā ar CREDIT ātrie kredīti internetā ir izdevīgāki 

  Publicitātes foto

  Latvijā ir pieejams plašs nebanku kredītu devēju pakalpojumu klāsts. Nav nekāds pārsteigums, ka starp vairākiem desmitiem patērētājiem ir grūti izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko. Rezultātā tiek ņemti aizdevumi, kas neatbilst konkrēto mērķu īstenošanai un kredītņēmēja vajadzībām. Par laimi, šai neskaidrībai ir pienācis gals, un tagad ikviens, kam nepieciešams kredīts, internetā var ātri un viegli atrast sev piemērotāko. 

 • Ziemassvētku laiks tuvojas – ko dāvināt? 

  Publicitātes foto

  Ziemassvētki ir gada visskaistākie svētki, un tiem ir jāgatavojas jau laikus, lai pēc tam nav viss jādara steigā. Savlaicīgi sagādātas dāvanas ļauj ietaupīt kaudzi naudas, taču ne jau dāvanas ir svarīgākās. Šie godi ir ģimenes svētki, un nereti pietiek ar kādu nieciņu un pie eglītes noskaitītu dzejolīti. Protams, iemācīties skaistu un garu pantiņu vienā dienā nevar, tādēļ ir vērts tam atvēlēt vismaz pāris dienu. Labākie apsveikumi un pantiņi Ziemassvētkos ir tie, kas sasilda sirdi ne tikai pašam, bet visiem, kas tos dzird.

 • 4 iemesli, kādēļ katram komerciālajam īpašumam nepieciešama vārtu automātika

  Publicitātes foto

  Kvalitatīva vārtu automātika ir bieža izvēle privātajos īpašumos – ģimenes un daudzdzīvokļu mājās, lai iegūtu drošību un garantētu, ka teritorijā iekļūs tikai piederošas personas. Tomēr automātiskie vārti ir ļoti universāls mehānisms, ko var pielāgot visdažādākajām vajadzībām. Un būtiski ieguvumi no šādas sistēmas uzstādīšanas būs tieši komerciālajiem īpašumiem.

 • Mīti par transportlīdzekļa apdrošināšanu

  Publicitātes foto

  Šobrīd, katram piektajam ir savs automobilis, lai bez raizēm varētu piedalīties ceļu satiksmē, tiek iegādāta transportlīdzekļa apdrošināšana. Bieži nākas dzirdēt dažādus viedokļus par to kāpēc apdrošināšanas polises ir dārgas. Atlīdzības saņemšana jāgaida vairākus mēnešus, un tās pieteikšana ir sarežģīta. Ja manai mašīnai ir automātiskā pārnesuma kārba, apdrošināšana ir dārgāka nekā manuālajai kārbai. Apdrošināšanas kompānija mani grib apmānīt un pieprasīt lielāku samaksu par polisi. Kad pirku apdrošināšanu nebija tāds punkts par maniem pienākumiem. 

 • Vai saderināšanās gredzens vienmēr bijis must have vai tas ir jauns modes kliedziens?

  Foto: Ligavam.lv / Miks Šēls

  Kad runa ir par saderināšanos, viens ir skaidrs – gaidāmi lieli un skaisti svētki! Bet vai jūs zināt, kā radās saderināšanās tradīcija? Un vai vienmēr ticis izmantots saderināšanās gredzens? To, kā kādreiz svinēts šis pirmskāzu notikums un kādas ir mūsdienu svinību tendences, uzziniet Līgavām.lv sagatavotā raksta turpinājumā!

 • Kredītlīnija no 18 gadiem 

  Publicitātes foto

  Drošs aizdevums brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams, var būt noderīgs. Līdz šim neviens nekad nevarēja zināt, vai kredīts tiks apstiprināts, taču tagad situācijā ir mainījusies. Tā vietā, lai pieteiktos aizdevumam pēdējā brīdī un cerētu uz kreditoru labvēlību, Jūs varat rīkoties preventīvi, t.i., noskaidrot savu kredītlimitu jau krietnu laiku iepriekš. Pieteikties kredītlīnijai tagad var bez maksas internetā. Protams, tas nenozīmē, ka piešķirto aizdevumu vajag arī uzreiz tērēt, jo procentu maksājumi un komisijas maksa ir jāmaksā tikai tad, kad aizņēmums tiks reāli izmantots. Pirms izmantot šādu iespēju rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības un iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi!