Banner 980x90

Vannasistabas remonts: kā to paveikt kvalitatīvi?

Lai arī vannasistaba nereti ir mazākā telpa mājoklī, remonts tajā var prasīt visnotaļ lielus ieguldījumus. Mūsdienīga vannasistaba ir ērta, skaista un funkcionāla – tie arī ir galvenie aspekti, kam pievērst uzmanību, kad tiek plānots darbs un ir jāpiemeklē vajadzīgie būvmateriāli un piederumi. 

Svarīgākie aspekti, ko ņemt vērā 

Ir vairāki faktori, ko ņemt vērā, lai remonts izdotos, kā cerēts. Pirmkārt, jāņem vērā gan vannasistabas platība, gan arī cilvēku skaits, kas ikdienā šo telpu izmantos. Jo lielāka ģimene, jo vairāk vietas vajadzēs dažādu vannasistabas piederumu uzglabāšanai. Īpaši šis aspekts ir jāņem vērā, kad tiek domāts par vannasistabas mēbeļu izvēli un izkārtojumu. 

Jāizvērtē arī pieejamais budžets. Lai noteiktu plānotās izmaksas, jāvērtē visi aktuālie aspekti – santehnika, elektrība, grīdas segums, kā arī sienu apdare. Jāņem arī vērā, ka daļai darbu, iespējams, būs vajadzīga profesionāļu palīdzība, kas palielinās kopējās remonta izmaksas. Tāpat jāatceras, ka, aprēķinot budžetu, neplānotiem izdevumiem vajadzētu atvēlēt 10–15 %. 

Visvienkāršākais veids, kā uzzināt, kāda ir vajadzīgo būvmateriālu cena, ir veikt izpēti tiešsaistē. Būvmateriāli internetā pieejami plašā izvēlē – salīdzinot dažādas iespējas, atradīsiet labākos variantus. Ja rodas šaubas par labākajiem risinājumiem, konsultējieties ar profesionāļiem. 

Darbu veikšana un telpas iekārtojums 

Kad ir izveidots plāns, aprēķināts budžets un izvērtēts, kādiem darbiem būs vajadzīga speciālistu palīdzība, var ķerties klāt darbiem. 

Santehnika un elektrība 

Kvalitatīvi santehnikas un elektrības risinājumi vannasistabā ir prioritāte. Šie ir darbi, ko vislabāk uzticēt profesionāļiem, protams, ja vien pats neesat zinošs šajā jomā. 

Krāsošanas darbi 

Visi krāsošanas darbi jāveic, pirms tiek ieklāta grīda, izvietotas mēbeles un aksesuāri.

Profesionāli būvmateriāli – Baumit.lv

Lai remonts izdotos kvalitatīvi, svarīgi ir labi būvmateriāli. Profesionāli būvmateriāli jūsu mājokļa labiekārtošanas darbiem atrodami https://baumit.lv/. Uzņēmums Baumit ir viens no Eiropā vadošajiem būvmateriālu zīmoliem. Baumit risinājumi atrodami pie tirdzniecības partneriem visā Latvijā, kā arī Baumit "Life" centros. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu