Kam jābūt vīriešu skaistumkopšanas plauktiņā

Kāds ir pievilcīgs vīrietis? Vairums dāmu, atbildot uz šo jautājumu, noteikti minētu vienu svarīgu īpašību – kopts. Vīrietis, kurš rūpējas par savu ķermeni un izskatu, ir daudz pievilcīgāks un patīkamāks. Ja agrākos laikos īsts vīrietis bija ar rētām, skarbu laikapstākļu pēdām uz sejas, raupju un sastrādātu roku ādu, tad šodien ir pavisam cita vīrišķības mēraukla. Vīrišķība vairs neizslēdz koptu sejas un ķermeņa ādu, gaumīgu frizūru un valdzinošas vīriešu smaržas, kas uzvirmo, viņam noejot garām. Kāds ir mūsdienīga vīrieša skaistumkopšanas produktu minimums, kam vajadzētu būt mājās?

Kvalitatīva skūšanās kosmētika
Protams, bārdas aprūpe katram vīrietim ir viens no svarīgākajiem rituāliem. Pat tad, ja ar citām skaistuma procedūrām viņš neaizraujas, bārdu noteikti biežāk vai retāk skuj. Neatkarīgi no tā, vai izvēlēts gluds skuvums vai atstāta tīkamākā garuma bārda, par šo sejas zonu ir regulāri jārūpējas. Tam nepieciešamas kvalitatīvas skūšanās putas vai želeja, kā arī nomierinoši līdzekļi ādas kopšanai pēc skūšanās. Ja ikdienā izvēlas nēsāt garāku bārdu, to vēlams mazgāt ar speciālām bārdas ziepēm vai citu līdzekli, kas atbrīvos no putekļiem, sviedriem un netīrumiem. Bārdas kopšanai ieteicama arī eļļa vai vasks, kas padarīs matiņus pakļāvīgākus, veselīgākus un palīdzēs ieveidot bārdu vēlamajā formā.

Saudzīgi līdzekļi matu un ķermeņa mazgāšanai
Maldīgs ir priekšstats, ka vīriešiem ir “bieza” āda, kas iztur jebko un nejūt apkārtējās vides ietekmi. Patiesībā ļoti daudziem vīriešiem ir sausa un jutīga āda, kas ātri iekaist, cieš no izsitumiem. Problēmas mēdz būt arī ar galvas ādu, blaugznām. Tāpēc vīriešiem ieteicams izvēlēties saudzīgus, kopjošus un problēmas mazinošus mazgāšanas līdzekļus gan ķermenim, gan matiem. Produktu klāsts priekš vīriešiem šobrīd ir tiešām iespaidīgs, tāpēc nevajadzētu kautrēties veikalā to apskatīt un iegādāties kaut ko citu ierastā 3in1 mazgāšanas līdzekļa vietā. Laba izvēle būs arī dermokosmētika, tai ir saudzīgs un kopjošs sastāvs, parasti vērsts uz dziļu ādas mitrināšanu, barošanu un aizsardzību. 

Sezonai piemērots sejas krēms
Sievietes ļoti labi zina, cik nepatīkama ir sajūta, ja sejas āda ir sausa un savilkta. Tāpat satraucoša ir arī krunciņu parādīšanās, kuru gribētos aizkavēt. Vīriešiem ir tādas pašas problēmas, tikai viņiem var šķist, ka sejas krēmu lietošana taču nav domāta vīriešiem, tāpēc atliek tikai samierināties ar gadu un apkārtējās vides nospiedumiem sejā. Tomēr arvien vairāk vīriešu ir drosmīgi un atklāj iepējas, kuras sniedz mūsdienu kopjošā sejas kosmētika, kas radīta tieši viņu vajadzībām. Labs un sezonai pielāgots sejas krēms un citi produkti var sniegt komfortu sejas ādai un būtiski uzlabot tās stāvokli. Vīriešiem tāpat kā sievietēm arī ieteicams izvēlēties sejas krēmu ar UV aizsardzības faktoru, lai mazinātu ādas novecošanos saules ietekmē un citas problēmas.

Labs dezodorants
Vīrieši svīst vairāk nekā sievietes, tas ir fakts. Tāpēc, lai justos ērti par sevi pārliecināti jebkurā dzīves situācijā, ikvienam vīrietim vajadzīgs spēcīgs dezodorants, kas pasargā no sviedru pleķiem uz apģērba, nepatīkama aromāta un neveikliem mirkļiem. Jāsaka gan, ka pie šī plaukta veikalos vīrieši nemulst, jo dezodorantu izvēle kungiem vienmēr bijusi gana plaša. Katrs var izvēlēties savai gaumei un dzīvesstilam ērtāko risinājumu – izsmidzināmu dezodorantu, zīmulīša vai rullīša veida dezodorantu. Visticamāk, ka pat tie kungi, kuri noraida citas kosmētikas lietošanu, dezodorantu iekļauj savā minimālistiskajā ķermeņa aprūpes produktu klāstā.

Kopjošs krēms rokām
Sakoptas rokas un nagi ir būtiska vizuālā tēla daļa ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Neatkarīgi no tā, kāda ir viņa profesija un ikdienas nodarbošanās, roku ādu nepieciešams mitrināt un barot ar krēmu, kā arī regulāri apkopt nagus. Īpaši aktuāli tas ir vīriešiem, kuru ikdiena saistīta ar praktisku darbu – automašīnām, celtniecību, remontiem, lauku darbiem un jebko citu, kas rada papildu kairinājumu. Šie darbi var padarīt roku ādu daudz sausāku, raupjāku, biezāku, pat veicināt ādas bojājumus. Roku krēms kā ikdienas kopšanas līdzeklis ir ļoti ieteicams. Protams, arī mīļotā sieviete daudz vairāk novērtēs maigus, nevis raupjus pieskārienus no sava vīrieša.

Kvalitatīvas vīriešu smaržas
Bet kā punkts uz i kungu skaistumkopšanas plauktiņā ir elegantas vīriešu smaržas. Izmeklēts aromāts, kas izceļ un pasvītro personību, stilu un dzīvesveidu. Viegli nojaušamas un bagātīgas vīriešu smaržas, kas apvienotas ar izkoptu vizuālo tēlu un šarmantu personību – tā ir izcila kombinācija, kurai nevar pretoties neviena sieviete. Kvalitatīvas un oriģinālas vīriešu smaržas no tādiem pasaulē populāriem zīmoliem kā Burberry, Calvin Klein, Diesel, Giorgio Armani, Hugo Boss, James Bond, Lacoste, Ted Baker un citiem plašā izvēlē varat iegādāties interneta veikalā douglas.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu