Vika Pasaku parks

Viks (īstajā vārdā - Viktors Kalniņš) ir vairāku literāro balvu un prēmiju laureāts. Vika pasaku parka vadmotīvs ir rosināt bērnus iepazīt viņiem domāto literatūru, tādējādi veicinot iztēles attīstību.

Vika Pasaku Parkā Jūs gaida ne tikai tēlnieku brāļu Rūrānu izgatavotās Vika pasaku varoņu koka figūras, bet pēc pastaigas pa parka takām iespējams sarīkot pikniku speciāli iekārtotā atpūtas vietā blakus parkam. Bērnus gaida rotaļu laukums, kurā viņi varēs pēc sirds patikas izkāpelēties pa speciāli šim nolūkam izgatavotām koka figurām. Vika Pasaku Parkā sastapsiet 28 Vika pasaku varoņus. Šeit savu mājvietu raduši gan Ness un Nessija, gan Rūņu Dūķītis, gan citi tēli. Šeit bērnus gaida arī Čengurs, kas no parka pirmās dienas ieguvis nedalītas apmeklētāju simpātijas. 2008. gada vasarā Vika pasaku parku papildina jauna skulptūra no grāmatas „Dinīts nāk”. Dinīts, atbilstoši savai būtībai, veidots sešu metru augstumā.

Adrese: Dikļi, Dikļu pagasts, LV-4223
Tālrunis: +371 26649685
Mājaslapa: www.dikli.lv
E-pasts: info@kocenunovads.lv
GPS koordinātes: 57.5974693, 25.0948533

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)