Banner 980x90

Skaņākalna dabas parks

Skaņākalna dabas parks ir viens no populārākajiem ģeoloģiskajiem veidojumiem Latvijā. Skaņaiskalns ir stāva klints siena, kas atrodas Salacas labajā krastā Mazsalacas pagastā, bet ekskursantiem vislabāk apskatāms no labiekārtotā pretējā krasta, kur iekārtota autostāvvieta un nojumes ar soliņiem.

Smilšakmens siena ir nedaudz ieliekta un tādēļ tā dod unikālu akustisko efektu - neparasti skaidru atbalsi. Skaņākalna dabas parkā var iepazīties arī ar koka skulptūrās ietērptu pasaku par Kurbadu, Rūķu taku, Enģeļa alu un Sapņu trepēm. 2013. gada sezonā šeit tika uzstādīta koka putnu skulptūru kolekcija "Putni salido mājās".

Adrese: Parka iela 36, Mazsalaca, Mazsalacas pilsēta, LV-4215
Tālrunis: +371 26429500
Mājaslapa: www.mazsalaca.lv
E-pasts: turisms@mazsalacasnovads.lv
GPS koordinātes: 57.9824774, 24.3949928

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)