Vietējās ziņas

 • Uvis Helmanis atkāpjas no "Valmiera/ORDO" galvenā trenera amata

  Foto: Edgars Vaivads

  "Valmiera/ORDO" galvenais treneris Uvis Helmanis paziņojis par savu atkāpšanos no komandas galvenā trenera amata, balstoties uz aizvadītās sezonas mērķu neizpildīšanu. Helmanis par "Valmiera/ORDO" komandas galveno treneri kļuva aizvadītajā vasarā, šajā amatā nomainot Robertu Štelmaheru, bet pirms tam trīs sezonas Helmanis pavadīja "Liepāja/Triobet" galvenā trenera postenī.

 • "Valmiera/ORDO" piekāpjas "Barons kvartāls" un LBL sezonu noslēdz ceturtajā vietā

  Foto: Edgars Vaivads

  Pirmdien, 22.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijas ceturtajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 65:83 atzina "Barons kvartāls" pārākumu, tādējādi sērijā līdz trijām uzvarām piekāpjoties ar rezultātu 3-1 un sezonu noslēdzot ceturtajā vietā. "Valmiera/ORDO" rindās ar 15 gūtajiem punktiem šovakar izcēlās Artūrs Bērziņš, bet "Barons kvartāls" sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 21 gūtajiem punktiem bija Tailers Larsons.

 • "Valmiera/ORDO" LBL bronzas sērijā nonāk iedzinējos

  Foto: Edgars Vaivads

  Sestdien, 20.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijas trešajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 60:79 piekāpās "Barons kvartāls", tādējādi sērijā līdz trijām uzvarām nonākot iedzinējos ar rezultātu 1-2. "Valmiera/ORDO" sastāvā ar 21 gūto punktu un 9 atlēkušajām bumbām izcēlās Dors Fišers, bet viesu sastāvā ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Deniss Krestiņins.

 • "Valmiera/ORDO" piekāpjas "Barons kvartāls", sērijā līdzsvars 1-1

  Foto: Edgars Vaivads

  Ceturtdien, 18.maijā "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijas otrajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 73:90 piekāpās "Barons kvartāls", tādējādi sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts: 1-1. "Valmiera/ORDO" sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 25 punktiem bija Dors Fišers, bet mājinieku sastāvā ar 30 punktiem rezultatīvākais bija Tailers Larsons.

 • "Valmiera/ORDO" atspēlējas no -15 un ar uzvaru sāk bronzas sēriju

  Foto: Edgars Vaivads

  Otrdien, 16.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijas pirmajā spēlē savā laukumā saspringtā cīņā ar rezultātu 69:63 pārspēja "Barons kvartāls", tādējādi sērijā līdz trijām uzvarām izvirzoties vadībā ar rezultātu 1-0. "Valmiera/ORDO" sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 14 punktiem bija Artūrs Bērziņs, bet Dors Fišers izcēlās ar double-double, gūstot 13 punktus, izcīnot 15 atlēkušās bumbas un bloķējot 3 pretinieku metienus.

 • Šovakar Valmierā sāksies cīņa par "OlyBet" LBL bronzas medaļām

  Foto: Edgars Vaivads

  Šovakar, 16.maijā, "Valmiera/ORDO" ar spēli savā laukumā pret "Barons kvartāls" uzsāks "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas cīņu par bronzas medaļām. Bronzas sērija norisināsies līdz kādas komandas trijām uzvarām un sērijas pirmās spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā būs plkst.18.30.

 • "Valmiera/ORDO" sezonas noslēgumā cīnīsies par LBL bronzas medaļām

  Foto: Edgars Vaivads

  Sestdien, 13.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas pusfināla trešajā spēlē izbraukumā Kauguros ar rezultātu 70:85 piekāpās "VEF Rīga", tādējādi sērijā līdz trim uzvarām piekāpjoties ar rezultātu 0-3. "Valmiera/ORDO" sastāvā rezultatīvākais ar 19 gūtajiem punktiem bija Damjērs Pits, bet Dora Fišera kontā 16 gūtie punkti un 9 atlēkušās bumbas.

 • Pusfināla "Valmiera/ORDO" - "VEF Rīga" trešā spēle norisināsies rītvakar Kauguros

  Foto: Edgars Vaivads

  Rītvakar, 13.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas trešajā spēlē izbraukumā Kauguros tiksies ar "VEF Rīga" komandu. Pusfināla sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām un šobrīd tās rezultāts ir 2-0 par labu "VEF Rīga". Spēles sākums Jūrmalas Valsts ģimnāzijas Sporta hallē plkst.17.00, bet spēles tiešraidi no plkst.16.50 būs iespējams skatīties Lattelecom TV kanālā Best4Sport TV.

 • "Valmiera/ORDO" pusfināla sērijas otrajā cīņā piekāpjas "VEF Rīga"

  Foto: Edgars Vaivads

  Ceturtdien, 11.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas pusfināla otrajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 76:87 piekāpās "VEF/Rīga", tādējādi sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar rezultātu 0-2. "Valmiera/ORDO" sastāvā ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Damjērs Pits, bet uzvarētājiem ar 18 punktiem izcēlās Mareks Mejeris.

 • Šovakar Valmierā pusfināla sērijas otrais cēliens

  Foto: Edgars Vaivads

  Šovakar, 11.maijā, "Valmiera/ORDO" "OlyBet" Latvijas Basketbola līgas pusfināla sērijas otrajā spēlē savā laukumā uzņems "VEF Rīga" komandu. Pusfināla sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām un šobrīd tās rezultāts ir 1:0 par labu "VEF Rīga". Spēles sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā plkst.18.30.