Vietējās ziņas

 • Atjaunos Rīgas un Cēsu ielu asfaltbetona seguma virskārtu Valmieras centrā

  LETA

  Piektdienas, 16.jūnija, vakarā tiks uzsākta asfaltbetona virskārtas nomaiņa Rīgas un Cēsu ielu aplim un ielu posmiem, kā arī Kārļa Baumaņa ielas posmam pie krustojuma ar Rīgas ielu. Gaidāmi satiksmes ierobežojumi. 

 • Top daudzdzīvokļu īres nami

  Publicitātes foto

  Lai risinātu dzīvojamā fonda nepietiekamību Valmierā, pilsētā top divas daudzdzīvokļu īres namu ēkas. Šobrīd divsekciju ēkai tiek montēti pēdējie dzelzsbetona paneļi un uzsākta iekšējo komunikāciju izbūve, savukārt triju sekciju ēkā dzelzsbetona paneļi tiek montēti jau trešajā stāvā, paredzot namus pabeigt līdz šī gada nogalei.

 • Ar postfolka festivālu SAULGRIEZIS // SVIESTS 2017 Valmiermuižā lustīgi ieskandināti vasaras saulgrieži 3

  Foto: Roberts Āboltiņš

  Sestdien, 10.jūnijā, Valmiermuižā no malu malām sabrauca viesi, mūziķi, amatnieki un tirgotāji, lai varen lustīgās svinībās - postfolka festivālā SAULGRIEZIS//SVIESTS 2017, ieskandinātu vasaras saulgriežus. Sanākušie izbaudīja pašmāju un svešzemju viesu koncertu, andelējās, izzināja ieražas, piedalījās īpašās meistarnīcās un īsi pirms pusnakts, folkloras kopas Skandenieki pavadībā, vēroja pavisam īpašu uguns rituālu.

 • Peldsezona atklāta – neaizmirstam par drošību!

  Publicitātes foto

  Lai arī ūdens upēs un ezeros vēl gana auksts, tomēr pirmie drosminieki peldsezonu jau atklājuši. Atpūšoties pie ūdenstilpēm, ļoti svarīgi ir ievērot drošības nosacījumus.  Īpaši pie Gaujas, ņemot vērā tās mainīgo gultni un neprognozējamo dabu. 

 • Valmierā notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti pasākumi

  Publicitātes foto

  14.jūnijā Valmierā norisināsies komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīti atceres pasākumi. Godinot 1941.gada 14.jūnijā izsūtīto piemiņu un pieminot 76 gadus senus notikumus, 14.jūnijā plkst.16.00 pie Valmieras dzelzceļa stacijas notiks komunistiskā genocīda upuru piemiņai veltīts atceres brīdis. 

 • Skolēni pārsteidz ar vērienīgiem un krāšņiem vides darbiem

  Publicitātes foto

  Noslēdzoties vides iniciatīvas "100 darbi Latvijai" skolu konkursam, Vidzemes un Latgales novadi kļuvuši krāšņāki un sakoptāki. Konkursa ietvaros 1.-12.klašu skolēni paveikuši vērienīgus un skaistus vides labiekārtošanas un izdaiļošanas darbus – izveidotas dabas izziņas takas ar sajūtu elementiem un āra spēlēm, ierīkotas atpūtas vietas ar soliņiem un pastaigu celiņiem, apgleznoti vides objekti, atjaunota autobusa pieturvieta, labiekārtoti un apzaļumoti parki un skolas dārzi, pagastu centri un skolu teritorijas izdaiļotas ar īpašām puķu dobēm, izgatavoti un izvietoti ar latviskajiem rakstiem gravēti putnu būrīši.

 • Velobraucēju drošība vasaras sezonā

  Pixabay

  9. un 23.maijā Valmierā veiktā velosipēdistu skaitīšana apliecina, ka pilsētā velosipēdus aktīvi izmanto ne tikai brīvā laika pavadīšanai, bet arī kā pārvietošanās līdzekli ikdienas gaitās. Arī jaunieši ir aktīvi velobraucēji. Tādēļ, sākoties skolēnu vasaras brīvlaikam, ikvienam velobraucējam noderīgi atkārtot braukšanas principus, lai drošāk būtu gan velosipēdistiem, gan gājējiem, gan autovadītājiem.  

 • Šodien atjaunota līdzšinējā autobusu satiksme G.Apiņa ielā

  Pilseta24.lv

  SIA "VTU Valmiera" informē, ka no pirmdienas, 29.maija, būs atjaunota līdzšinējā autobusu satiksme G.Apiņa ielā, kas sabiedriskā transporta kustībai bija slēgta ielu remontdarbu dēļ. 

 • Izmaiņas autobusu kustībā no 1.jūnija

  Pilseta24.lv

   SIA "VTU Valmiera" informē, ka no 1.jūnija gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā.

 • Valmierā notikusi otrā velosipēdistu skaitīšana

  Publicitātes foto

  9. un 23.maijā no plkst.7.30 līdz 9.00 uz trīs Gaujas tiltiem, kā arī pie pieciem ceļa rotācijas apļiem un sešiem krustojumiem notika otrā Valmieras velosipēdistu skaitīšana.