Vietējās ziņas

 • AirPods Pro – vēl nebijusi skaņas izjūta

  Apple AirPods Pro ir viens no populārākajiem produktiem bezvadu austiņu tirgū. Acīmredzams, ka mūsdienās nemaz vairs nav iespējams doties ikdienas gaitās, nepamanot uz ielas vai sabiedriskajā transportā vismaz vienu AirPods pāri. Un tam ir arī labs iemesls – neatkarīgi no tā, vai klausies mūziku, veic balss zvanus vai vadi video sapulci, AirPods Pro paveiks savu darbu vairāk nekā izcili. Šajā rakstā noskaidro, kādēļ Apple bezvadu austiņas ir tik iecienītas melomānu, biznesmeņu, studentu un citu lietotāju vidū. 

 • Nela Gems rotaslietas

  Swarovski kristāli ir kļuvuši par vienu no lielākajiem skaistuma simboliem gan modē, gan skaistuma industrijās. Tā kā tie spēj ievērojami izcelt sievietes dabīgo skaistumu, pašmāju zīmols Nela Gems laiku velti netērē un rada burvīgas rotaslietas tieši no Swarovski kristāliem un pērlēm.

 • Vakances Valmierā – nepaliec bezdarbniekos!

  Korona vīruss daļai sabiedrības ciešāk liek savilkt finansiālo izdevumu jostu – prognozes vēsta, ka kopumā bezdarba līmenis turpinās pieaugt. Tikmēr nodarbinātības valsts aģentūras dati liecina, ka darba piedāvājums savukārt sarūk. Tas nozīmē, ka vienlaikus uz 1 darba vietu kandidē lielāks skaits pretendentu, nekā ierasti, un konkurence ir sīvāka. Kā no apzināta taupīšanas režīma atgriezties pie stabilākiem ieņēmumiem krīzes apstākļos?

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Mūsdienīgi rīki, ko izmanto tulkošanas procesā

  Mūsdienu tulkotāji strādā pavisam atšķirīgi nekā tulkotāji pirms 20 un vairāk gadiem. Atkarībā no nozares atšķiras tulkošanas metodes un atšķiras arī tulkošanas rīki, kurus tulkotāji izmanto. Līdz ar tehnoloģiju attīstību, mūsdienās tulkot ir vieglāk, ātrāk, darbs ir efektīvāks un tulkošanas izmaksas ir zemākas. Kādi ir biežāk izmantotie rīki, kas atvieglo tulkotāju darbu? Par to lasiet rakstā!

 • 3 ziemas sporta veidi, ko šogad izmēģināt

  Šogad varam baudīt īstu ziemu – sniegotā ainava aiz loga patīkami priecē, un gaisa temperatūra, šķiet, nemaz negrasās atkāpties no savas pozīcijas mīnusa zīmē. Daudziem no mums tas ir zaļais signāls – pienācis laiks ķerties vērsim pie ragiem un izmēģināt kādu no populārākajiem ziemas sporta veidiem. Ar ko lai startē iesācējs? Šajā rakstā aplūkosim 3 populārākos ziemas sporta veidus un ieteikumus, kā izvairīties no biežāk gūtajām traumām.   

 • Drošākais ceļš pie tiesībām: Presto autoskola Valmierā

  Korona vīruss nav atruna, lai beidzot neķertos pie autovadītāja apliecības iegūšanas. Patiesībā mācīties autoskolā vēl nekad agrāk nav bijis tik izdevīgi. Nav jārēķinās ar ceļa izdevumiem, lai nokļūtu uz teorijas klasēm, jo viss notiek attālināti, visomulīgākajā un ērtākajā no atmosfērām – savās mājās. Ja jau šobrīd pa mājām dzīvot sanāk vairāk nekā parasti, kāpēc gan laiku neizmantot produktīvi? Ir tik daudz ierobežojumu: nekādas sēdēšanas kafejnīcās un pat draugus nevar uzaicināt ciemos uzspēlēt kārtis. Tomēr tiesības iegūt gan vēl neviens nav aizliedzis!

 • Ziemas riepas – tava drošība uz ceļa ziemas laikā

  Latvijas likumdošanā noteikts – no 1.decembra līdz 1. martam visiem auto, kuru pilna masa nepārsniedz 3.5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Daudzi autovadītāji mēdz ignorēt šos noteikumus, neapzinoties, ka ziemas riepas ir viņu drošība uz ceļa ziemas laikā. 

 • Stabilas un izdevīgas dabasgāzes piegādes uzņēmumiem

  Atvērtais dabasgāzes tirgus energoresursu patērētājiem ir pavēris iespēju izvēlēties, no kura tirgotāja pirkt gāzi, atrodot savām vajadzībām piemērotāko pakalpojumu. Konkurences apstākļi arī panākuši, ka tirgotāji izsaka arvien labākus piedāvājumus un gāzes cenas kļūst izdevīgākas. Tomēr patērētāji joprojām nesteidzas izmantot šīs priekšrocības un iegūt izdevīgākus dabasgāzes piegādes līgumus.

 • Kā pareizi rīkoties, ja gadījies notriekt dzīvnieku?

  Rudens un ziemas sezonas tumšais laiks lielāko daļu autovadītāju dara patiesi bažīgus. Agrā tumsas iestāšanās nāk komplektā ar veselu kaudzi dažādu risku. Neskaitot papildu drošības aspektus, kas jāņem vērā sakarā ar tā sauktajiem neredzamajiem gājējiem, šoferīšiem jāuzmanās arī no tumsā klejojošiem mājdzīvniekiem un pat noklīdušiem meža zvēriem.