Vietējās ziņas

 • Kā jūsu zināšanas var palīdzēt uzlabot finansiālo situāciju?

  Zināšanas ietver sevī daudz dažādu perspektīvu. Tā kā finanšu pārvaldība kļūst arvien aktuālāks temats, svarīgi, lai mēs būtu informēti un izglītoti šajā lauciņā. Svarīgi ir tas, ka zināšanām ir izšķirošā loma situācijā, kad finansiālā situācija ir nestabila – tās ietekmē indivīda prātu un sniedz iespēju labāk pārvaldīt finanses.

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!

 • Populārākās Jaunā gada apņemšanās

  Cerībā piedzīvot pozitīvas pārmaiņas, katru gadu cilvēki izvirza Jaunā gada mērķus. Neapzinoties šķēršļus, ar ko nāksies sastapties, ikvienam ir gribasspēks un vēlme sasniegt kāroto. 

 • Optibet sporta bārs – atpūta, azarts un draudzība

  Mēs dzīvojam lieliskā gadsimtā, kad ikviens var izpaust sevi, kā vien vēlas, atrast savām interesēm atbilstošas nodarbošanās un vietas, kur pulcēties kopā ar citiem domubiedriem. Mēs varam būt brīvi un nebaidīties būt atšķirīgi. Kādam, iespējams, patīk dzeja – viņš var doties uz dzejas vakariem un dalīties ar saviem garadarbiem domubiedru grupās. Dejošanas entuziasti pulcējas nodarbībās un pat organizē sacensības. Savukārt tie, kam sirdij tuvs ir sports un fanošana par to, pulcējas kopā vietās, kur valda atmosfēra, kas ļauj sekot līdzi saviem iecienītākajiem sportistiem un komandām. Un šī vieta ir – Optibet sporta bārs.

 • 15 vienkārši padomi personīgo finanšu uzlabošanai

  Lai uzlabotu finansiālo stāvokli, bieži vien nevajag daudz, pietiek ar dažām būtiskām izmaiņām ierastajā ikdienas ritējumā. Lūk, 15 īsi padomi, kas noteikti uzlabos personīgo finanšu stāvokli.

 • Kāpēc ikvienam nepieciešams papildus uzņemt D vitamīnu

  Ja reiz ir viens vitamīns, par kura nozīmi tiek runāts īpaši bieži, tad tas ir D vitamīns. Tā loma cilvēka organismā ir ļoti nozīmīga. Bet Latvijas kontekstā diemžēl jāatzīst, ka vairumam cilvēku ir novērojams D vitamīna deficīts. Tam par iemeslu ir mūsu atrašanās vieta uz planētas, jo saules staru intensitāte un krišanas leņķis šeit ir tāds, ka nespējam savam organismam iegūt nepieciešamās D vitamīna devas dabiskā veidā. Tāpat arī ar pārtiku nav iespējams uzņemt D vitamīnu pietiekamā daudzuma. 

 • Ne vienmēr jādāvina rotaļlietas. Idejas aktīvām un interesantām Ziemassvētku dāvanām bērniem

  Pavisam drīz vecāki sāks prātot, kādas dāvanas kopā ar Ziemassvētku vecīti sarūpēt saviem mīļajiem bērniem, jo svētku laiks pienāks nemanot. Varbūt šogad klasisko rotaļlietu vietā sagādāt kaut ko nedaudz savādāku – aktivitātes un piedzīvojumus, jaunu pieredzi nesošas dāvanas, kas bērnam sniegs arī jautrību un pozitīvas emocijas.

 • Kā palielināt savus ienākumus?

  Ir cilvēki, kuriem ir mazi ikmēneša ienākumi. Ienākumu apmērs ir tikai tik liels, lai varētu atļauties apmaksāt rēķinus, mājokļa īri, nopirkt pārtiku un nomaksāt kredīta maksājumus, ja tādi ir. Par iekrājumu veidošanu šādos gadījumos var aizmirst. Latvijā ir ļoti daudz tādu ģimeņu, kas dzīvo no algas līdz algai. Tāpēc, ja rodas  ārkārtas situācijas, tad šīm ģimenēm klājas vēl grūtāk? Kā palielināt savus ienākumus, lai visam pietiktu naudas? Lasi raksta turpinājumu un uzzini!

 • Kā veidot naudas iekrājumus?

  Dažreiz dzīves realitāte diemžēl ir dzīvošana no algas līdz algai. Taču, lai tā nebūtu un tavs dzīves līmenis uzlabotos, ir dažas lietas, ko vari ņemt vērā, lai palielinātu savus ienākumus un tāpat arī samazinātu esošos tēriņus.

 • Kā iekrāt naudu, neierobežojot ikdienas tēriņus?

  Naudas krāšana bieži vien asociējas ar taupību un atteikšanos no iekārotajiem pirkumiem. Daudziem no mums tas pavisam noteikti nešķiet kārdinoši, jo sevis ierobežošana nav nekas patīkams.