Vietējās ziņas

 • Turpinās būvdarbi Cempu un Paula Valdena ielās

  Lai sekmētu komercdarbības un industriālo teritoriju attīstību, Valmierā turpinās Cempu un Paula Valdena ielu pārbūve.

 • Izsludina pieteikšanos apbalvojumam "Balva uzņēmējdarbībā 2017"

  Publicitātes foto/ Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

  Novērtējot Valmieras uzņēmēju ieguldījumu pilsētas attīstībā, Valmieras pilsētas pašvaldība jau trešo gadu pēc kārtas izsludina pretendentu pieteikšanu apbalvojumam "Balva uzņēmējdarbībā". Apbalvojums tiek piešķirts, lai pateiktos uzņēmējiem par viņu ieguldījumu un izceltu uzņēmējdarbības vides veiksmes stāstus, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Zālīte.

 • Aicina pieteikt biznesa idejas konkursā "Ideja Burtnieku novadam"

  Publicitātes foto

  Līdz 20.martam Burtnieku novada iedzīvotāji, kā arī uzņēmēji aicināti pieteikt savu izloloto biznesa ideju konkursā "Ideja Burtnieku novadam". Biznesa ideju konkursu Burtnieku novada pašvaldība rīko jau otro gadu pēc kārtas, un tas dod iespēju gan esošajiem uzņēmējiem, gan arī tiem, kas par uzņēmējdarbību vēl domā, īstenot savu ideju, iegūt biznesa uzsākšanai nepieciešamās zināšanas, kontaktus un arī naudu.

 • Notiks iedvesmas pēcpusdiena "Uzņēmējdarbības NEveiksmes stāsti"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Piektdien, 17.martā, no plkst.15.00 līdz 17.00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, notiks iedvesmas pēcpusdiena "Uzņēmējdarbības NEveiksmes stāsti".

 • Pasniegtas Kocēnu novada uzņēmēju gada balvas

  Publicitātes foto/ Foto: Uģis Raibacis

  Sestdien, 4.martā, Vaidavas kultūras un amatniecības centrā, pasākumā "Kocēnu novada uzņēmēju gada balva" Kocēnu novada dome pulcēja komersantus, lauksaimniekus, mājražotājus, kas aizvadītajā gadā ne tikai sekmīgi darbojušies un snieguši ieguldījumu novada labklājības veicināšanā, bet ar savu darbību popularizējuši Kocēnu novada vārdu reģionālā, nacionālā un starptautiskā mērogā.

 • Pasniegs Kocēnu novada gada balvas uzņēmējdarbībā

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Sestdien, 4.martā, plkst.19.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā - pasākumā "Kocēnu novada uzņēmēju gada balva" - Kocēnu novada dome godinās uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmē uzņēmējdarbības vides attīstību, veicina nodarbinātību un jaunu darba vietu un produktu radīšanu.

 • "Valmiermuižas alus" pērn audzējis eksportu divas ar pusi reizes, apgrozījumu - par 11%

  Publicitātes foto

  Pretēji tendencei, kas liecina, ka Latvijā darītā alus apjoms sarūk, bet importētā pieaug, "Valmiermuižas alus" pērn kāpinājis gan izbrūvētā alus daudzumu, gan eksportu, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmiermuižas alus darītavas vēstnese Liena Kreišmane.

 • Valmierā atklāts biznesa inkubators3

  Dāvis Strazds/ Valmiera24.lv

  Piektdien, 10. februārī Valmierā, Purva ielā 12A ar svinīgu pasākumu atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.

 • Tuvojas "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017"

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Tuvojoties pavasarim, sākas gatavošanās "Vidzemes Uzņēmēju dienām 2017" - gada lielākajam uzņēmējdarbības pasākumam reģionā, kas 19. un 20.maijā norisināsies Valmieras centrā. Tās tiks atzīmētas jau 20.gadu. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika, un šogad tā būs "Uzņēmējs - Vidzemes lepnums".

 • Valmierā atklās biznesa inkubatoru1

  Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

  Piektdien, 10.februārī, plkst.17.00 Valmierā, Purva ielā 12A, ar svinīgu pasākumu atklās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatoru - vienu no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.