Vietējās ziņas

 • Riepu utilizācija, kad tās savu mūžu nokalpojušas

  Foto: Shutterstock.com

  Riepas ir viena no tām automašīnas komponentēm, kuras nolietojas salīdzinoši ātri un laika gaitā atkārtoti jāmaina pret jaunām. Tā kā riepas satur videi kaitīgas vielas, tās nepieciešams pareizi pārstrādāt jeb utilizēt. Automašīnu uz ceļiem nepaliek mazāk, līdz ar to nolietoto riepu skaits turpmākajos gados tikai pieaugs. Tuvojoties pavasarim, kad sāksies vasaras riepu maiņas trakumi, daudziem atbrīvošanās no vecā riepu komplekta kļūs par tikpat aktuālu jautājumu kā, kur meklēt lētas vasaras riepas. Kur un kā pareizi un likumīgi nodot nolietotās riepas uzzināsi šī raksta turpinājumā!

 • Ceturto reizi Valmieras Drāmas teātrī pasniegs Krodera balvu

  Valmieras teātra ēka.

  Valmiera, 14.marts, LETA. 19.martā plkst.19 ceturto reizi Valmieras Drāmas teātrī pasniegs Krodera balvu, aģentūru LETA informēja Krodera fonda pārstāve Evita Ašaradena (Valmierai un Vidzemei).

 • Aprīlī noritēs Valmieras Mākslas dienas

  Valmiera, 14.marts, LETA. No 3.aprīļa līdz 3.maijam Valmierā notiks Mākslas dienas, kuras būs veltītas dzimšanas tēmai, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Zane Bulemeistare.

 • Aprīlī notiks Valmieras Restorānu nedēļa

  Valmiera, 9.marts, LETA. No 9.aprīļa līdz 14.aprīlim notiks Valmieras Restorānu nedēļa, aģentūru LETA informēja Valmieras Tūrisma informācijas centra pārstāve Anita Tīlena.

 • Vides piesārņojums Latvijā – kā nākamajā simtgadē saglabāt Latviju zaļu?

  Foto: Shutterstock.com

  Vides piesārņojums Latvijā, tāpat kā citviet pasaulē, var draudēt ar nopietnām ekoloģiskām sekām. Lai prognozes par nākamo Latvijas simtgadi būtu iespējami priecīgākas, nepieciešama mērķtiecīga politika, kā arī pašu Latvijas iedzīvotāju iniciatīva dzīvot zaļāk. Turpini lasīt un uzzini, kādi ir nākotnes nopietnākie vides aizsardzības izaicinājumi un veidi, kā tos risināt!

 • Noderīgi padomi, kā veidot iekrājumus arī apkures sezonā

  Publicitātes foto

  Sākoties apkures sezonai, daudzi valsts iedzīvotāji ir norūpējušies par to, kā pārlaist ziemu. Ātrais kredīts nebūs risinājums. Pirmais nosacījums ir veidot naudas uzkrājumu. To visvieglāk var izdarīt vasarā, kad nav jāmaksā par apkuri. Jums nav sevi jāiegrožo, atliek vien atlikt pār desmit eiro ik mēnesi un Jūs būsiet nodrošinājušies.

 • Drošākā autokrēsliņa izvēle. Kas jāzina?

  Publicitātes foto

  Papildus ratiņiem, arī autokrēsliņš ir viena no pirmajām lietām, kuru sagādājam, gaidot ģimenes pieaugumu. Ar ko sākt? Atšķirībā no daudziem citiem priekšmetiem, piederumiem, ierīcēm un apģērbiem, kuru izvēlē primārā ir vecāku gaume un vajadzības, izvēloties autokrēslu, ir jāpievērš uzmanība, vai tas mazulim ir pietiekami drošs. Protams, šis nav vienīgais kritērijs, par kuru būtu vērts padomāt. 

 • 6 padomi uzņēmējiem, kuri vēlas paplašināt savu darbību

  Foto: Shutterstock.com

  Viens no uzņēmējdarbības pamatprincipiem ir nemitīga attīstība – tiklīdz bizness sāk stāvēt uz vietas, konkurenti to noteikti izmantos un aizsprauksies garām. Šajā rakstā apkopoti seši ieteikumi, kas noderēs teju jebkuras nozares uzņēmējdarbības attīstīšanai – sākot ar informāciju par digitālā mārketinga nozīmi un beidzot ar to, kā var palīdzēt atbilstošs kredīts uzņēmumiem.

 • Pirms apsver iespēju, kur nopirkt lietotu auto, iepazīsties ar šiem 10 padomiem!

  Foto: Shutterstock.com

  Ne katram finansiālās iespējas atļauj iegādāties pilnīgi jaunu auto no salona, tāpēc daudzi izvēlas pirkt lietotu spēkratu. Tā kā jauni auto pēc nopirkšanas praktiski uzreiz zaudē daļu savas vērtības, jauna auto iegāde ne visiem var likties labākā investīcija. Turklāt, ja Jūsu nospraustajā budžetā iekļaujas jauns budžeta klases auto, bet par to pašu naudu iespējams iegādāties mazlietotu, bet labi aprīkotu augstākas klases automašīnu, pirkuma lēmumu ir vērts apdomāt divreiz.

 • "Valmieras stikla šķiedra": Akciju atpirkšanas obligātais piedāvājums cels uzņēmuma vērtību

  AS "Valmieras stikla šķiedra" ražotne.

  Rīga, 28.febr., LETA. Stikla šķiedras ražotājas "Valmieras stikla šķiedra" valde uzskata, ka uzņēmuma akcionāru Heinca-Jirgena Preisa-Daimlera un Beatrises Preisas-Daimleres izteiktais akciju atpirkšanas obligātais piedāvājums nākotnē varētu audzēt uzņēmuma vērtību, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".