Vietējās ziņas

 • Iepērkamies internetā praktiski un droši!

  Publicitātes foto

  Internetā mūsdienās var iegādāties visu – sākot no pašiem muļķīgākajiem sīkumiem, līdz pašām nepieciešamākajām un vērtīgākajām precēm, kas būs noderīgas ilgtermiņā. Šoreiz par to, kā iegādāties (un vai vajag iegādāties) virtuves mēbeles internetā. 

 • Vai struktūrfondi atbalsta arī mazos uzņēmumus?

  Foto: Pexels.com

  Neapšaubāmi uzņēmuma finanšu situācija var ietekmēt tā izredzes piesaistīt investīcijas. Taču tas nebūt nenozīmē, ka uz finanšu atbalstu var cerēt tikai attīstītas kompānijas - Eiropas finansējums ir pieejams arī iesācējiem uzņēmējdarbības pasaulē. Izšķiroša nozīme atbalsta saņemšanai ir nevis uzņēmuma pieredzei, darbinieku skaitam un kapitāla apjomam, bet gan inovatīvai un ES fondu prasībām atbilstošai biznesa idejai. Uzziniet šajā rakstā, vai struktūrfondi var būt noderīgi arī nelieliem uzņēmumiem!

 • "Valmieras stikla šķiedras" koncerna peļņa šogad prognozēta 4,7 miljonu eiro apmērā

  Rīga, 23.apr., LETA. Stikla šķiedras ražotāja "Valmieras stikla šķiedra" koncerns šogad plāno gūt peļņu 4,7 miljonu eiro apmērā, savukārt grupas apgrozījums varētu sasniegt 162,4 miljonus eiro, teikts kompānijas sniegtajā informācijā biržai "Nasdaq Riga".

 • "Valmieras stikla šķiedras" koncerna auditētā peļņa pērn sasniegusi 8,641 miljonu eiro

  Rīga, 23.apr., LETA. Stikla šķiedras ražotāja "Valmieras stikla šķiedra" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 125,864 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 0,8% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt grupas peļņa pieaugusi par 81,2%, sasniedzot 8,641 miljonu eiro, liecina biržai "Nasdaq Riga" iesniegtais kompānijas gada pārskats.

 • Atzīmēs Kocēnos aktīvās sezonas sākumu

  Saulriets.

  Valmiera, 21.apr., LETA. 30.aprīlī un 1.maijā Kocēnu novadā pavasara un aktīvās sezonas iesākšanos atklās ar akciju "Pavasara vaibsti Kocēnu novadā, ņem un atmaigsti", aģentūru LETA informēja Kocēnu novada pārstāvis Toms Treimanis.

 • Vidzemes slimnīcā atzīmes Starptautisko Māsu un Vecmāšu dienu

  Valmiera, 19.apr., LETA. 11.maijā no plkst.10 Vidzemes slimnīcā notiks Starptautiskajai Māsu un Vecmāšu dienai veltīts pasākums, aģentūru LETA informēja Vidzemes slimnīcas pārstāve Benita Brila.

 • Aprīļa beigās Valmierā notiks nākamā sēde krimināllietā pret policistu, kurš nonāvējis aiz neuzmanības

  Valmiera, 19.apr., LETA. 25.aprīlī plkst.9 Vidzemes rajona tiesā Valmierā notiks nākamā tiesas sēde krimināllietā pret policijas darbinieku, kurš apsūdzēts par nonāvēšanu aiz neuzmanības, vadot laivu, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

 • Dažādi sporta notikumi un aktualitātes vienuviet

  Publicitātes foto

  Mums ir būtiski atrast hobiju vai aizraušanos, kas liek acīm iedegties un liek sirdij sisties straujāk. Sports ir neatņemama pasaules sastāvdaļa un būtiska cilvēku dzīves daļa ne tikai tiem, kuri paši piedalās sporta notikumos, bet arī tiem, kam patīk tos vērot, analizēt un fanot par notiekošo un pašiem sportistiem. Sporta bārs Optibet ir lieliski piemērots katram, kurš uzskata, ka sports ir viena no būtiskākajām un svarīgākajām lietām ikdienā. Šeit atradīsies vieta gan kaislīgam basketbola, gan futbola, gan regbija, gan hokeja un pat golfa fanam, jo tiek translēti visi pasaulē svarīgākie un aktuālākie notikumi.

 • Oficiāli atklāta "Valmieras stikla šķiedras" meitaskompānijas jaunā ražotne ASV

  Rīga, 18.apr., LETA. Oficiāli atklāta stikla šķiedras ražotāja "Valmieras stikla šķiedra" meitaskompānijas "P-D Valmiera Glass USA Corp." jaunā ražotne ASV, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai "Nasdaq Riga".

 • Kādēļ tev šajā vasarā vajadzētu ierīkot siltumnīcu?

  Publicitātes foto

  Ja tā aizdomājamies – kādēļ mums būtu nepieciešama siltumnīca? Ne visi audzē un patērē dārzeņus, zaļumus utt. Tāpat ir vietas, kurās klimats ļauj audzēt visu vajadzīgo zem klajas debess. Diemžēl daļa pasaules, tostarp Latvija, nav gluži piemērota dārzeņu, augļu utt. audzēšanai visa gada garumā, jo pie mums sastopamas četras sezonas. Tieši tādēļ ir vērts izmantot siltumnīcu sniegtās priekšrocības, kas nodrošina augiem nepieciešamo siltumu, mitrumu un aizsardzību.