Vietējās ziņas

 • Zemnieku saimniecībai "Kliģeni" pērn par 7% pieauga apgrozījums

  Cēsu rajona Raunas pagasta zemnieku saimniecība "Kliģeni" pagājušajā gadā strādāja ar 2,862 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt saimniecības peļņa saruka vairākas reizes - līdz 16 994 eiro.

 • 5 lietas, kam nevajadzētu tērēt savu naudu

  Sava budžeta plānošana un naudas taupīšana ir svarīga jebkuram cilvēkam, īpaši, ja ir kāds mērķis vai sapnis, ko ir vēlēšanās piepildīt. Naudas taupīšana, protams, prasa arī disciplīnu un zināmu devu paškontroles, jo veikalu bagātie plaukti mēdz piedāvāt dažādus kārdinājumus, kam grūti pretoties. Un tomēr ir lietas, kam nevajadzētu tērēt savu naudu, šoreiz 5 no tām.

 • Jaunas siltumnīcas ABC

  Tuvojoties pavasara–vasaras sezonai, ir jāsāk domāt laikus par dārza iekopšanu, un tieši šobrīd ir īstais un izdevīgākais laiks jaunas siltumnīcas iegādei. Kāda siltumnīca ir labākā, cik lielu to vajadzētu, kādi ir plusi un mīnusi to uzturēšanā – lasiet turpinājumā. 

 • Kā jūsu zināšanas var palīdzēt uzlabot finansiālo situāciju?

  Zināšanas ietver sevī daudz dažādu perspektīvu. Tā kā finanšu pārvaldība kļūst arvien aktuālāks temats, svarīgi, lai mēs būtu informēti un izglītoti šajā lauciņā. Svarīgi ir tas, ka zināšanām ir izšķirošā loma situācijā, kad finansiālā situācija ir nestabila – tās ietekmē indivīda prātu un sniedz iespēju labāk pārvaldīt finanses.

 • Kokapstrādes uzņēmuma "Vudlande" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 13,7%

  Kokapstrādes uzņēmuma SIA "Vudlande" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 30.jūnijam, bija 22,003 miljoni eiro, kas ir par 13,7% vairāk nekā gadu iepriekš.

 • Lauksaimniecības kooperatīvs "Daiva" attīstībā plāno ieguldīt 600 000 eiro

  Rūjienas novada Jēru pagastā reģistrētā lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "Daiva" attīstībā plāno ieguldīt 600 000 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. 

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!

 • "Valmiermužas alus" valdē iecelts Rihards Trumpe

  Alus ražotāja "Valmiermuižas alus" valdē iecelts Rihards Trumpe, liecina "Firmas.lv" informācija. Vienlaikus darbu "Valmiermuižas alus" valdes locekļa amatā pēc piecu mēnešu darba atstājis Gints Matisons.

 • Populārākās Jaunā gada apņemšanās

  Cerībā piedzīvot pozitīvas pārmaiņas, katru gadu cilvēki izvirza Jaunā gada mērķus. Neapzinoties šķēršļus, ar ko nāksies sastapties, ikvienam ir gribasspēks un vēlme sasniegt kāroto. 

 • Optibet sporta bārs – atpūta, azarts un draudzība

  Mēs dzīvojam lieliskā gadsimtā, kad ikviens var izpaust sevi, kā vien vēlas, atrast savām interesēm atbilstošas nodarbošanās un vietas, kur pulcēties kopā ar citiem domubiedriem. Mēs varam būt brīvi un nebaidīties būt atšķirīgi. Kādam, iespējams, patīk dzeja – viņš var doties uz dzejas vakariem un dalīties ar saviem garadarbiem domubiedru grupās. Dejošanas entuziasti pulcējas nodarbībās un pat organizē sacensības. Savukārt tie, kam sirdij tuvs ir sports un fanošana par to, pulcējas kopā vietās, kur valda atmosfēra, kas ļauj sekot līdzi saviem iecienītākajiem sportistiem un komandām. Un šī vieta ir – Optibet sporta bārs.