Vietējās ziņas

 • Jāorganizē vecmeitu ballīte? Lūk, mūsdienīga ideja!

  Foto: Gunsnlasers.lv

  Kāzas ir ilgi gaidīts notikums ikvienas sievietes dzīvē, taču pirms tam šis skaistais brīdis jāatzīmē kopā ar draudzenēm varen iespaidīgā ballītē. Vecmeitu ballīte ir pasākums, kurā ļauties kārtīgai smieklu devai, gardām uzkodām un veldzējošiem dzērieniem, kā arī vēl nebijušām emocijām un adrenalīna devai. Kā šo dienu līgavai padarīt īpašu?

 • "Neste" atklāj degvielas uzpildes staciju Valmiermuižā; investīcijas - 200 000 eiro

  2017-01-11

  Rīga, 22.jūn., LETA. Degvielas tirgotājs "Neste" atklājis degvielas uzpildes staciju (DUS) Valmiermuižā, aģentūrai LETA pavēstīja "Neste Latvija" pārstāvji.

 • Valmierā siltinās vēl divas daudzdzīvokļu mājas

  Valmiera, 21.jūn., LETA. Valmierā tiks renovētas un siltinātas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās Stacijas ielā 14 un Kārļa Baumaņa ielā 2, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa.

 • Notiek projekta "Zaļais dzelzceļš" pieredzes apmaiņas brauciens

  Valmiera, 19.jūn., LETA. Jūnija sākumā notika projekta "Zaļais dzelzceļš" pieredzes apmaiņas velobrauciens, kura laikā dalībnieki apmeklēja Vāciju, Luksemburgu un Beļģiju, iepazīstoties ar "Vennbahn" zaļā dzelzceļa tūrisma maršrutu, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa.

 • Piesārņojuma izpēti Valmierā plāno pabeigt piecu mēnešu laikā

  Valmiera, 16.jūn., LETA. Piesārņojuma izpēti un izvērtēšanu Dzelzceļa ielā 9, Valmierā, paredzēts pabeigt piecu mēnešu laikā, un tas izmaksās 21 058 eiro, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa.

 • Ceļa remontu dēļ ierobežos satiksmi Valmieras centrā

  Rīga, 16.jūn., LETA. Šovakar Valmierā tiks sākta asfaltbetona virskārtas nomaiņa Rīgas un Cēsu ielu aplim un ielu posmiem, kā arī Kārļa Baumaņa ielas posmam pie krustojuma ar Rīgas ielu, tādēļ pilsētas centrā gaidāmi satiksmes ierobežojumi.

 • Atjaunos Rīgas un Cēsu ielu asfaltbetona seguma virskārtu Valmieras centrā

  LETA

  Piektdienas, 16.jūnija, vakarā tiks uzsākta asfaltbetona virskārtas nomaiņa Rīgas un Cēsu ielu aplim un ielu posmiem, kā arī Kārļa Baumaņa ielas posmam pie krustojuma ar Rīgas ielu. Gaidāmi satiksmes ierobežojumi. 

 • Top daudzdzīvokļu īres nami

  Publicitātes foto

  Lai risinātu dzīvojamā fonda nepietiekamību Valmierā, pilsētā top divas daudzdzīvokļu īres namu ēkas. Šobrīd divsekciju ēkai tiek montēti pēdējie dzelzsbetona paneļi un uzsākta iekšējo komunikāciju izbūve, savukārt triju sekciju ēkā dzelzsbetona paneļi tiek montēti jau trešajā stāvā, paredzot namus pabeigt līdz šī gada nogalei.

 • Atvērs grupiņas jaunākā vecuma bērniem 

  Publicitātes foto

  Lai nodrošinātu iespēju apmeklēt bērnudārzu visiem pieteiktajiem 2016.gadā dzimušajiem bērniem, nākamajā mācību gadā tiks atvērtas jaunas grupiņas Valmieras 2.vidusskolas bērnudārza telpās. Pusotru gadu veci bērni tiks uzņemti arī pirmsskolas izglītības iestādēs "Krācītes", "Kārliena" un "Buratino". Savukārt bērnudārzos "Ābelīte", "Ezītis", "Pienenīte", "Sprīdītis" un "Vālodzīte" nākamajam mācību gadam grupas ir nokomplektētas ar bērniem, kuri vecāki par diviem gadiem.

 • Burtniekos varēs apgūt grāmatu iesiešanas prasmes

  Valmiera, 15.jūn., LETA. 20.jūnijā, Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros Burtniekos notiks projekta "Burtnieku pils tīstokļus meklējot" otrā Burtnieku gudrības darbnīca, kurā dalībnieki varēs iesiet savu grāmatu un apmeklēt baleta pedagoģes nodarbības, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.