Vidzeme Fashion veido sadarbību ārpus Latvijas

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Vidzeme Fashion, kas jau 7.gadu ir lielākais modes virzītājs Vidzemē, šogad ir izveidojis jaunu sadarbību ar uzņēmumu Brillante, kas ik gadu Londonā organizē aizraujošu modes pasākumu - Brillante Fashion Show. Balstoties uz šo sadarbību, šī gada Vidzeme Fashion show spilgtākajam dizainerim būs iespēja sevi pierādīt arī Londonā, Brillante Fashion Show laikā, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē Vidzeme Fashion pārstāve Sintija Milberga.

Brillante galvenais mērķis ir ekskluzīvu pasākumu organizēšana, piemēram, produktu prezentācijas, modes blogeru pasākumi un modes skates. Viens no uzņēmuma galvenajiem projektiem ir Brillante Fashion Show, kas ik gadu ir viens no izsmalcinātākajiem pasākumiem īpaši izmeklētai publikai, un kurā tiek prezentētas latviešu un britu kolekcijas, visu apvienojot aizraujošā šovā. 
 
Vidzeme Fashion un Brillante sadarbība balstīta uz kopīgām vērtībām, kas sevī ietver gan kvalitatīva modes pasākuma organizēšanu, gan lokālo patriotismu, jo Brillante vadītāja Laura Vēvere ir valmieriete kopš dzimšanas un uzskata, ka sadarbība ar Vidzeme Fashion ir lieliska platforma izaugsmei un pieredzes apmaiņai.
 
Viesojoties Latvijā, Brillante komanda būs iesaistīta Vidzeme Fashion show publicitātes tēla konkursa pieteikumu izvērtēšanā, kā arī sadarbībā ar Vidzeme Fashion rīkos pirmo modes blogeru pasākumu Valmierā ar nosaukumu "Fabulous Day with the Brillante Doll at the Hotel Wolmar". Savukārt pats nozīmīgākais notikums norisināsies Vidzeme Fashion show laikā, kad Brillante komanda izvēlēsies vienu dizaineri, kuram septembrī būs iespēja doties uz Londonu un piedalīties Brillante Fashion Show pasākumā. Brillante vadītāja Laura Vēvere uzsver, ka galvenais kritērijs izvēlei būs dizainera radošums, degsme, ticība savam darbam un īpaša enerģija, ko kolekcija izstaros sava uznāciena laikā.