Banner 980x90

Valmierieši izcīna medaļas "Ogres Kauss 2016" karatē čempionātā

Foto: Edijs Pālens/LETA
Foto: Foto: Edijs Pālens/LETA
Sestdien, 12.martā norisinājās 14.karatē čempionāts "Ogres Kauss", ko organizēja klubs "Sen-E" sadarbībā ar Latvijas Karatē Federāciju.

Kā pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē karatē kluba "Tīģeri" pārstāvis Artis Līviņš, karatē klubu "Tīģeri" pārstāvēja 13 sportisti. 

Rezultāti:

* Anrī Kristiāns Pētersons 2.vieta Kumite 8-9g. -35kg un 3.vieta Kata 8-9g Open;
* Oskars Zvejnieks 3.vieta Kata 16+g;
* Viktorija Ivanova 1.vieta Kata 8-10g. meitenes;
* Mikus Siliņš 1.vieta Kata 8-9g. -9 kyu;
* Artūrs Rinmanis 3.vieta Kata 12-13g Open

Komandu kopvērtējumā Karatē klubs "Tigers" izcīnīja 9.vietu no 23 klubiem. Sacensībās piedalījās 280 sportisti no 23 klubiem, no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas.

Skolēnu brīvlaikā aktīvākie un sportiskākie kluba audzēkņi trenējas divas reizes dienā, lai sagatavotos startiem nākamajās sacensībās,
kas notiks sestdien, 26.martā Rīgā.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)