Banner 980x90

Valmieras studenti izcīna otro uzvaru Studentu basketbola līgā

Pirmdien, 31.oktobrī, "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" aizvadīja Studentu basketbola līgas mājas spēli, kas uzņēma studentus no "Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija/VRK", pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" Sabiedrisko attiecību speciāliste Krista Cīrule.

Pēc stabila punktu izrāviena jau spēles pirmajā ceturtdaļā, valmierieši uzveica Rēzeknes komandu ar rezultātu 93:63, tādējādi gūstot otro uzvaru pēc kārtas tikko iesāktajā SBL sezonā.

Lai arī spēles pirmos punktus guva pretinieki, laukuma saimnieki ātri spēja atspēlēties un veica strauju izrāvienu ar 13-6. Rēzekniešiem pirmajā ceturtdaļā tā arī atspēlēties neizdevās, un tās izskaņā tablo vēstīja 22:10. Lieliski spēlējot aizsardzībā viesiem un valmieriešiem viegli gūstot punktu pēc punkta, veiksmīgi saspēlējoties uz laukuma un ar Ervīna Ivanova precīzu tālmetienu noslēdzās pirmais puslaiks – 48:22. Otrajā puslaikā no Vidzemes Augstskolas studentu puses iniciatīvu uzņēmās Toms Kohanovs un Klāvs Dubults, kas turpināja komandai nodrošināt stabilu vadību pār viesiem. Arī noslēdzošajā ceturtdaļā valmierieši sekmīgi turpināja turēt pārsvaru pār "RTA/VRK", kas rezultātā sniedza uzvaru ar rezultātu 93:63, tādējādi "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" no divām spēlēm SBL guva savu otro uzvaru.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" – "Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija/VRK" – 93:63 (22-10; 26-12; 19-14; 26-27)

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola: Dubults 15+8ab; Kohanovs 14+4ab+7rp; Engers 14+5ab; Burda 12+4ab; Ermansons 10+8ab; Sārs 9; Riekstiņš 6+11ab; Ivanovs 6; Apsītis 5+5rp; Mihailovs 2+13ab.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija/VRK: Bulduris 27+11ab+8rp; Kļaviņš 22+8ab; Višņakovs 6; Lūsis 5; Kozlovs 3.

Nākošo spēli "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" aizvadīs 7.novembrī, Rīgā, kur cīnīsies pret LSPA studentiem.