Valmieras "Cālis 2017" - Tamina Roberta

Publicitātes foto/ Foto: Valmieras Kultūras centrs
Publicitātes foto/ Foto: Valmieras Kultūras centrs

Svētdien, 12. martā, Valmieras Kultūras centrā norisinājās mazo vokālistu konkurss "Cālis 2017". Konkursā piedalījās 21 mazais vokālists. Žūrija par skanīgākās balss īpašnieci un titula "Cālis 2017" ieguvēju atzina Taminu Robertu (5 gadi). Tamina Roberta konkursā izpildīja latviešu tautas dziesmu "Stāvēju, dziedāju". Laureātu vidū ir arī Bruno Reņģe (3 gadi) un Elīza Tumena (5 gadi), pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Pasākuma organizatori - Valmieras Kultūras centrs - sveic laureātus un visus konkursa dalībniekus, viņu pedagogus un vecākus, kā arī pateicas pasākuma atbalstītājiem: Valmieras teātrim, SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs", bērnu preču veikalam "Agate", atpūtas kompleksam "Avoti" un garškopju kustībai "Gardu Muti". Īpašs paldies Sabīnei Ozoliņai par skatuves noformējumu un svētku sajūtas radīšanu.

Lai veicinātu pirmsskolas vecuma bērnu muzikālo spēju attīstību, Valmieras Kultūras centrs jau vairākus gadus organizē šādu konkursu, aicinot piedalīties Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu mazos vokālistus līdz 5 gadu vecumam.

Konkursa dalībniekiem repertuārā jāiekļauj viena dziesma pēc brīvas izvēles, to izvēloties atbilstoši izpildītāja vecumam un balss spējām. Konkursanti sagatavoto dziesmu var izpildīt a capella, mūzikas instrumentu vai fonogrammas pavadījumā. Dalībnieku sniegumu vērtē žūrija, pievēršot uzmanību izvēlētā priekšnesuma sarežģītības pakāpei, mākslinieciskajai kvalitātei un dalībnieku vizuālajam tēlam.