Valmierā Ceļotāju stāstu vakarā dalīsies ar pieredzi Japānā

Valmiera, 5.janv., LETA. 24.janvārī plkst.18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrā notiks kārtējais Ceļotāju stāstu vakars, kurā ceļotāja Santa Paegle stāstīs par Japānā pieredzēto, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistere.

Iespaidi par lielāko metropoli pasaulē iedzīvotāju skaita ziņā un nejauša tikšanās ar latvieti vilcienā. Kāda ir izslavētā japāņu viesmīlība, salu valsts kultūras īpatnības un tradīcijas, kulinārija ar maču (zaļo tēju) gandrīz it visur, suši un citi ēdieni? Velobrauciens Japānas augstākā punkta - Fudzi vulkāna - pakājē. Šajos un citos stāstos dalīsies Paegle. Pērnā gada septembrī aktīvā tūrisma entuaziaste Japānas galvaspilsētā Tokijā starptautiskā krosmintona turnīrā ieguva Latvijai divas zelta medaļas.

Nākamajā Ceļotāju stāstu vakarā 21.februārī plkst.18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrā par piedzīvojumiem Islandē stāstīs izlaušanās spēles "Timemachine1961" autors, mūziķis un sportists Mārcis Bogdanovs.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču ierobežotā vietu skaita dēļ interesenti aicināti pieteikties laicīgi, rakstot uz e-pastu "tic@valmiera.lv", ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 26332213, 64207177.