Šīs sezonas pēdējais Ceļotāju stāstu vakars Valmieras Tūrisma informācijas centrā būs veltīts festivālam "Kino Pedālis"

Valmiera, 11.apr., LETA. 9.maijā plkst.18.30 Valmieras Tūrisma informācijas centrā notiks šīs sezonas pēdējais Ceļotāju stāstu vakars, kas būs veltīts velo-kino festivālam "Kino Pedālis", kas Valmierā un tās apkārtnē notiks 11.maijā un 12.maijā, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāve Zane Bulmeistare.

Stāstu vakarā viesosies aizrautīga ceļotāja Marika Latsone, kura divarpus gadu laikā ar velosipēdu veikusi 18 000 km, lai nokļūtu no Sanfrancisko (ASV) līdz Ušuaijai (Argentīnā), kas dēvēta arī par pasaules malu.

Tas būs stāsts par lielajiem sapņiem un uzdrīkstēšanos mainīt ierasto, par dzīvi uz divriteņa un došanos dienvidu virzienā, līdz beidzas ceļš.

Ceļojuma laikā šķērsotas 13 valstis, vairāki tuksneši, tropi, ekvators, Andu kalni, maģiskā Patagonija, mēģinot atrast savu spēku robežas. Ceļotāja pastāstīs par nakšu pavadīšanu pie aktīva vulkāna, kaktusu mežos, okeāna krastā, sāls tuksnesī, ugunsdzēsēju depo vai pie viesmīlīgākajiem cilvēkiem. Varēs uzzināt par apmaksāta darba apvienošanu ar būšanu ceļā un darbavietas regulāru pārvietošanu no telts uz galdiņu kafejnīcā vai ciema bibliotēkā. Stāsts par to, ka, uzdrīkstoties pārkāpt robežu starp domāšanu un darīšanu, šādi ceļot var jebkurš.

Dalība stāstu vakarā ir bez maksas. Interesenti aicināti pieteikties savlaicīgi, rakstot e-pastu "tic@valmiera.lv", ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā vai zvanot pa tālruni 26332213, 64207177.