"Valmiera/ViA" uzvar sīkstos Kuršus

Publicitātes foto

Pie otrā panākuma ELVI florbola līgā vīriešiem tikusi FBK "Valmiera/ViA", kas sestdien, 3.oktobr’, Liepājā pēdējā trešdaļā salauza vietējās komandas "Kurši" pretestību un uzvarēja ar 11:7, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja
FBK "Valmiera/ViA" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Vera Grāvīte.

Pa četriem punktiem uzvarētāju labā guva Mārtiņš Broks, Matīss Salmiņš un Lauris Alvis Stiprais.

Liepājas Olimpiskajā centrā vietējā komanda "Kurši" uzņēma "Valmieru/ViA". Spēles 7.minūtē rezultātu atklāja liepājnieki (1:0), bet pēc valmieriešu Ričarda Eglīša un Mārtiņa Broka atbildes vadības grožus pārņēma viesi – 2:1. Spēles vidū Valmieriešiem bija triju vārtu pārsvars (5:2), bet pēc otrā perioda viņi atradās vadībā ar 6:5. 42.minūtē "Kurši" panāca izlīdzinājumu (6:6), bet atlikušajā laikā labāk nospēlēja "Valmiera/ViA", kas guva vēl piecus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 11:7.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina triju vārtu autoru Intu Vilku, bet pa četriem punktiem viņa komandā guva Mārtiņš Broks, Matīss Salmiņš un Lauris Alvis Stiprais. Labākā spēlētāja balvu Liepājas komandā saņēma Ingars Jansons, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais.

Pēc šī panākuma FBK "Valmiera/ViA" ar astoņiem punktiem pakāpās uz turnīra tabulas otro vietu.

Nākamo spēli komanda aizvadīs jau šodien,4. oktobrī, 18:00, Vidzemes Olimpiskajā centrā, stājoties pretī "Ulbroka/ FS Masters".