"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" turpina uzvaras gājienu

Trešdien, 9.novembrī, Daugavas Sporta Namā "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" pretī stājās "BJBS Rīga/DSN/Sporta bode".

Ar pārliecinošu pārsvaru valmierieši izcīnīja savu piekto uzvaru pēc kārtas ar rezultātu 98:57. Spēle atklāja rīdzinieki, kas ar Tipāna precīzu trīspunktu metienu guva pirmos spēles punktus, tomēr valmierieši ātri noreaģēja un ar Dubulta sekmīgajiem metieniem ātri rezultātu pārvērta par labu sev.

Mājinieki aizvadīja ļoti mazrezultatīvu pirmo ceturtdaļu, tajā pat nespējot pārsniegt 10 punktu slieksni, kamēr "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" jau bija ieguvuši drošu pārsvaru (10:24). Līdzīgs scenārijs turpinājās arī nākamajā ceturtdaļā. Valmieriešiem aktīvi strādājot aizsardzībā un ar Riekstiņa precīzo tālmetienu tika panākts rezultāts – 53:31.

Otrajā puslaikā mājinieku pieļautās kļūdas laukumā ļāva viesiem tikai nostiprināt savu iegūto pārsvaru un neļāva rīdziniekiem pārņemt spēles gaitu. Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā palielinājās abu komandu rezultativitāte, taču tā arī BJBS Rīga/DSN/Sporta bode nespēja sadeldēt pārsvaru. Spēles beigās tablo vēstīja 98:57 par labu "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola", tādējādi valmieriešiem iegūstot piekto uzvaru pēc kārtas LBL2 turnīrā.

Rezultatīvākie spēlētāji "Valmiera Gals/Vidzemes Augstskola" rindās – Klāvs Dubults, kas atzīmējās ar iespaidīgu double-double (28+20ab) un Jānis Engers ar gūtiem 24 punktiem. Savukārt rīdzinieku rindās izcēlās Ralfs Tipāns ar gūtiem 23 punktiem.

"BJBS Rīga/DSN/Sporta bode" – Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola: 57:98 (10-24;21-29;6-18;20-27)

"BJBS Rīga/DSN/Sporta bode": Tipāns 23, Salenieks 10+5rp, Miķelsons 7, Vītols 7+4rp, R.Ozoliņš 3+9ab, Barbejs 3+4rp, Kirkils 2, Fridrihsons 1, Banga 1, E.Ozoliņš 7ab, Salmiņš, Gertners.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola": Dubults 28+20ab, Engers 24+7ab, Ivanovs 11, Riekstiņš 10+9ab, Mihailovs 8, Kohanovs 7+4ab+10rp, Vēvers 7, Apsītis 3+4ab+7rp. Nākošo LBL2 spēli "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" aizvadīs 11.novembrī, Valmieras 5.vidusskolā, pulksten 19:30, laukumā uzņemot "Gulbenes Buki/BJSS".