"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" pārliecinoši uzveic Gulbenes Bukus

Piektdien, 11.novembrī, Latvijas Basketbols līgas 2. divīzijas ietvaros, graujošu uzvaru izcīnīja "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola", kas savā laukumā uzņēma "Gulbenes Buki/BJSS".

Spēle tika uzvarēta ar 55 punktu pārsvaru (105:50). Spēle tika sākta ar aktīvu mājinieku presingu, kas jau pirmajās minūtēs Kohanova un Dubula vadībā izveidoja izrāviens 15-6. Arī otrajā ceturtdaļā valmierieši lieliem soļiem turpināja krāt pārsvaru uz tablo. Turpinot spēlēt agresīvā aizsardzībā, gulbenieši vien pa retam tika pie punktu gūšanas iespējām, līdz ar to puslaiks tika noslēgts ar 22 punktu pārsvaru (57:35). Otrajā puslaikā mājinieku aizsardzība turpināja zelt un gulbeniešu ceturtdaļā veiktie metieni pat nepārsniedza 10 punktu robežu. Lai arī spēles uzvarētājs jau bija noteikts, spraiga un agresīva spēle turpināja ritēt līdz pat spēles beigām.

Lielisku spēli aizvadīja Valters Vēveris (3pts – 7/10) un Klāvs Dubults (2pts – 8/12), kuri uzrādīja apskaužamu metienu precizitāti, kā arī Toms Kohanovs ar šīs sezonas pirmo triple-double (17pts+11ab+12rp). Spēles izskaņā Riekstiņa sekmīgais tālmetiens ļāva spēli noslēgt ar rezultātu 105:50. "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" galvenais treneris Roberts Zeile: "Šādu rezultātu negaidīju. Visi gaidījām ļoti sīvu un līdzvērtīgu spēli. Domāju, ka šodien tas ir tīrs mūsu puišu nopelns – kā viņi bija mobilizējušies un sagatavojušies, un ar kādu atdevi viņi cīnījās un spēlēja. Šādā veidā arī paši nopelnīja to veiksmi mūsu laukumā ar savu spēku un enerģiju.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – Gulbenes Buki/BJSS: 105:50 (23-15; 34-20; 27-8; 21-7)

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola: Vēveris 21+4rp, Kohanovs 17+11ab+12rp, Dubults 16+12ab, Engers 16+7ab, Riekstiņš 14+4ab, Ivanovs 7+4ab, Apsītis 7, Mihailovs 7+4ab.

Gulbenes Buki/BJSS: Mednis 12+4ab, Freijs 10, Pētersons 5, Lišiks 5+4ab, Lūsis 4, Duļevskis 4+6ab, Rikveilis 4, Kromulis 3, Paegle 3, Kalniņš, Caune, Ozers.

Nākošo LBL2 spēli "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" aizvadīs 17. novembrī, pulksten 19:30, izbraukumā pret Rīgas Stradiņu Universitāti.