"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" gūst uzvaru pār līdervienību

Publicitātes foto
Sestdien, 28.janvārī Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīta Latvijas telpu futbola 1.līgas 8.kārtas spēle, kurā "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" tikās ar līdervienību "Ošukalns". Satriecošā spēlē valmierieši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:3.

Kā pilsētas informācijas ortāu Valmiera24.lv informē "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" sabiedrisko attiecību speciāliste Paula Apsīte, aktīvu sniegumu rādot abām komandām, spēle iesākas strauji. Spēles pirmajā minūtē viesi izveidoja lielisku vārtu gūšanas iespēju, taču pašaizliedzīgu spēli demonstrēja valmierieši, kad no droša vārtu zaudējuma komandu glāba D. Gaigals. Turpinot aso spēli, pirmā puslaika devītajā minūtē spēles rezultātu atklāja A. Liņģis, "Ošukalna" komandas labā (0:1). U. Bērziņš negrasījās padoties, un demonstrēja teicamu sitienu pretinieku vārtos, izlīdzinot rezultātu tablo (1:1).

Spēles turpinājumā abas komandas vairākkārt izpelnījās dzeltenās kartiņas, "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" spēlētājs D. Gaigals iesaistījās asās diskusijās ar tiesnesi un izpelnījās sarkano kartiņu, kas nozīmēja, ka viņam spēle ir galā. Tūlīt pēc D. Gaigala sarkanās kartītes, "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" treneris U. Pūcītis nesavaldīja emocijas un veltīja skarbus vārdus tiesnešu virzienā, dēļ kuriem spēles soģi lika trenerim atstāt spēles laukumu.

Turpinot dramatisko spēli, "Ošukalns" komanda izdevās pārtvert bumbas kontroli un piecas minūtes pirms pirmā puslaika izskaņas, O. Zepam izdevās raidīt bumbu vārtos (1:2). Aizvadot nervozu pirmā puslaika spēles galotni, viesi nopelnīja sesto sodu, kas deva iespēju valmieriešiem atnest komandai vēl vienus vārtus. Šo iespēju izmantoja komandas rezultatīvākais spēlētājs A. Dubovs, pirmā puslaika  pēdējā minūtē izlīdzinot rezultātu tablo. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:2.

Otro spēles periodu abas komandas iesāka tikpat agresīvi kā pirmo. Pēc vairākām labām vārtu gūšanas iespējām, viesiem izdevās izvirzīt savu komandu vadībā, raidot bumbu vārtos (2:3). "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" nenolaida rokas un jau pēc piecām minūtēm V. Veinbergs steidzās komandai atnest vārtus un izlīdzināt rezultātu. Spēles izskaņā valmieriešiem izdevās "salauzt" spēles gaitu.

"Ošukalns" jau otro reizi izpelnījās sesto sodu un deva iespēju A. Dubovam izpildīt soda sitienu, kas arī bija veiksmīgs (4:3). Spēles pēdējās minūtēs viesi, nomainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju, centās izlīdzināt rezultātu, taču "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" vārtsargs M. Kučinskis vairākkārt spēja bumbu veiksmīgi atraidīt, neļaujot pretiniekiem pietuvoties. Aizvadot nervozu spēles galotni, A. Jaunzemam izdevās komandas labā iegūt vēl vienus vārtus, izvirzot valmieriešus pārliecinošā vadībā (5:3). Nepilnu minūti pirms spēles beigu signāla, A. Jaunzems izmantojot pretinieku kļūdu aizsardzībā, raidīja bumbu tukšos vārtos (6:3). Līdz ar spēles beigu signālu "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" pārliecinoši uzvarēja līdervienību "Ošukalns".

Nākamā LTFA 1. līgas čempionāta mājas spēle būs 11. janvārī, kad laukumā tiksies "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" un "RSU/BAO Dobele".

Vārti: U. Bērziņš (9’), A. Dubovs (20’,35’), V. Veinbergs (29’), A. Jaunzems (39’,40’) – A. Liņģis (9’), O. Zeps (15’), S. Ļebedevs (24’)