"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" atkārtoti cieši neveiksmi

Publicitātes foto
Svētdien, 20.novembrī, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā aizvadīta saspringta izbraukuma spēle, kurā "Latvijas Universitāte/BS Rīga" uzņēma "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" komandu. Jau spēles sākumā laukuma saimnieki ieguva pārsvaru un to noturēja līdz mača beigām, izskaņā gūstot 22 punktu pārsvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 76:98.

Kā pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" sabiedrisko attiecību speciāliste Anžela Geļjanu, mačs iesākās ar rezultatīvu Jāņa Engera piespēli Klāvam Dubultam, bet situācija ātri mainījās, jo arī pretinieku komandas spēlētājs Dāvis Klegeris veica veiksmīgu divu punktu metienu (2:2). Saspringtas cīņas rezultātā laukuma saimnieki guva iespēju veikt divus soda metienus, bet rezultātu ātri izlīdzināja Oto Grīnberga precīzais tālmetiens. Šāda punktu apmaiņa turpinājās visu ceturtdaļu, līdz brīdim, kad valmierieši palika iedzinējos par vienu punktu (26:25). Tomēr mača noslēdzošos punktus guva Adrians Šnipke un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 28:25.

Otrā ceturtdaļa aizsākas par labu valmieriešiem, taču ātri vien situāciju mainīja pretinieku veiksmīgā saspēles taktika, un tie atguva pārākumu. Laukuma saimniekiem sajūtot pretinieku komandas vājo aizsardzību, rīdzinieki devās agresīvā uzbrukumā, mēģinot veikt vairāku trīs punktu metienus, taču neveiksmīgi. Atlikušo mača daļu bija vērojama spraiga cīņa starp abām komandām, bet pārākums tomēr turējās "Latvijas Universitāte/BS Rīga" pusē (49:41).

Spēles otro puslaiku ar veiksmīgu metienu iesāka Oto Grīnbergs. Tieši viņa sekmīgie metieni deva cerību, ka rezultāts tiks izlīdzināts. Grīnberga piemēram centās sekot arī pārējie "Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola" spēlētāji, taču saspēles kļūdas savā labā izdevās izmantot zāles saimniekiem. Izskaņā rīdzinieku veiksmīgā taktika veicināja stabilu pārākumu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 98:76

"Valmiera Glass/ Vidzemes Augstskola" spēlētājs Oto Grībergs: "Tas, ka šodien veicu 32 rezultatīvus metienus, neko daudz neizsaka, jo tāpat zaudējām. Domāju, ka šodien uzvarēja pretinieku lielais gribasspēks uzvarēt! Protams, nepalīdzēja arī mūsu saspēles trūkums un laukuma saimnieku agresīvā segšana".

Nākošo LBL2 spēli "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" aizvadīt 24.novembrī, plkst.19:00, Valmieras 5.vidusskolā pret Rīgas Stradiņa Universitāti. Cerams, ka tieši mājinieku atbalsts spēs palīdzēt komandai atgriezties uz panākumu ceļa.

"Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola" – "Latvijas Universitāte/BS Rīga" (25-28, 41-49, 67-79, 76-98)

"Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola": Grīnbergs 32, Dubults 10+15ab, Vēveris 10, Ivanovs 8, Kohanovs 5, Engers 4+5ab, Riekstiņš 4+5ab, Apsītis 3

"Latvijas Universitāte/BS Rīga": Klegeris 21, Dembskis 14+6ab, Žunda 12, Šnipke 12, Lērmanis 10+6ab, Ozoliņš 10+5ab, Dambenieks 10, Putāns 5, Mežulis 4