Banner 980x90

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" atkāroti uzvar rīdziniekus

Publicitātes foto
Pirmdien, 6.februārī, "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" devās SBL izbraukumā pret Rīgas Stradiņa universitāti, kurā guva pārliecinošu uzvaru ar 78:50. Iepriekšējā spēlē valmierieši uzņēma rīdziniekus, arī tad atstājot rīdziniekus iedzinējos ar 98:64.

Kā pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē  "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" Sabiedrisko attiecību speciāliste Anžela Geļjanu, mačs aizsākās par labu Vidzemes Augstskolas studentiem ar R.Ermansona rezultatīvo divu punktu piespēli K. Dubultam. Tam sekoja R. Aspīša un T. Kohanova veiksmīgā saspēle, kuras rezultātā valmierieši jau spēlēs sākumā guva pārsvaru. Arī atlikušo ceturtdaļu komanda turpināja sekmīgo saspēli, gūstot punktu pēc punkta, rīdziniekus atstājot iedzinējos ar 13 punktu deficītu (20:7).

Otrajā ceturtdaļa laukuma saimnieki mēģināja atspēlēties, tomēr "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" gūtais pārsvars turpināja augt, pirmo puslaiku noslēdzot ar 38:22. Līdzīgi aizritēja arī otrais puslaiks. Rīdziniekiem šajā mačā iztrūka pilnais komandas sastāvs, līdz ar to Vidzemes Augstskolas studentiem bija iespēja sekmīgi segt pretinieku uzbrukumus un realizēt brīvos metienus, gūstot uzvaru ar 78:50.

Šī bija "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" SBL regulārā turnīra priekšpēdējā spēle. Jau nākošo pirmdien, 13.februārī, SBL ietvaros komanda aizvadīs pēdējo mājas spēli pret LSPA. Neskatoties uz mača iznākumu, veiksmīgi aizvadot regulārā turnīra otro pusi, komanda garantējusi vietu finālturnīra labākajā četriniekā, kurš norisināsies tieši Valmierā, 20.martā.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" mača rezultatīvākais spēlētājs R. Apsītis komandas labā guva 15 punktus un veica četras rezultatīvas piespēles: "Spēli jau no paša sākuma kontrolējām mēs, izvirzoties nelielā vadībā un noturot šo pārsvaru visas spēles garumā. Lielais pārsvars skaidrojams ar to, ka pretinieki meta ar ļoti zemu precizitāti un pretinieku līderi, Rihardu Ginteru, izdevās noturēt uz 3 punktiem. Savu sniegumu diez ko augsti nevērtēju, jo aizmetu garām diezgan daudz brīvus metienus no distances, līdz ar to uz nākamām spēlēm ir jāuzlabo precizitāte. Aizsardzībā centos strādāt ar maksimālu atdevi un uzbrukumā izmantot savas izdevības. Pretinieki noteikti ir spēcīgi, taču šoreiz viņi nebija savā optimālākajā sastāvā, kas arī padarīja spēli nedaudz vieglāku".

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" – "RSU" (20-7, 38-22, 54-39, 78-50)

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola": Apsītis15+4rp, Ivanovs 13+5ab, Ermansons 10+10ab, Dubults 8+9ab, Sārs 7+13ab, Pāže 7+10ab, Mihailovs 7+8ab, Ābols 6, Kohanovs 5+5rp, Vēveris

"RSU": Šķipars 11, Vegners 10+5ab, Upesleja 9+5ab, Putniņš 7+7ab, Kolbergs 7, Ginters 3+7ab, Ence 3, Vācietis, Ikstens, Bulahs