Banner 980x90

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" arī SBL paliek iedzinējos RSU

Publicitātes foto
Pirmdien, 21.janvārī, izbraukuma spēlē Studentu Basketbola līgas ietvaros "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" atkārtoti palika iedzinējos Rīgas Stradiņa universitātei vien par sešiem punktiem, maču noslēdzot ar 57:63, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" sabiedrisko attiecību speciāliste Anžela Geļjanu.

Pirmā ceturtdaļa aizsākās par labu laukuma saimniekiem, kad Toms Šķipars veica precīzu 3 punktu metienu lēcienā. Pēc dažām sekundēm ar to pašu atbildēja Ervīns Invanovs, saņemot rezultatīvu piespēli no Dāvja Ābola. Spraiga punktu apmaiņa noritēja visu atlikušo ceturtdaļu, bet īsi pirms pārtraukuma, Jānis Pāže paspēja veikt 2 punktu metienu, noslēdzot maču valmieriešu labā ar 15:13.

Otrā ceturtdaļa aizsākās ar spēcīgu, bet neprecīzu viesu uzbrukumu, kurā "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" basketbolisti Gints Kravalis, Aleksis Ābols un Dinārs Sārs pusminūtes laikā paspēja veikt divus 2 un vienu 3 punktu metienu. Uzbrukumu pārtrauca RSU spēlētājs  Aleksis Valts Putniņš, kurš ar  3 punktu metiena palīdzību panāca komandas pārākumu (15:16). Rezultātu laboja Jāņa Pāžes gūtie divi punkti, tomēr iedzinējos viesus atstāja Juliana Holza precīzais tālmetiens (17:19). Pēc spraigas cīņas, mačs gan noslēdzās par labu valmieriešiem. Dināra Sāra rezultatīvā piespēle E.Ivanovam ļāva atgūt pārākumu, noslēdzot pirmo puslaiku ar 30:29.

Iedzinēju lomā gan rīdzinieki ilgi negrasījās palikt. Jau pirmajās otrā puslaika sekundēs Toms Šķipars paspēja veikt precīzu 3 punktu metienu. Veiksmīgā saspēle un agresīvais uzbrukums ļāva pārākumam turējās RSU pusē arī atlikušo ceturtdaļas laiku. Interesanti, ka tieši šajā puslaikā, valmierieši pieprasīja divus  pārtraukumus, pēc kuriem rezultāta starpība mazinājās. Tomēr dažādu neprecīzu metienu rezultātā tablo vētīja par desmit punktu pārākumu rīdzinieku labā (40:50).

Mača noslēdzošajā posmā "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" nereti piedzina rezultāta starpību un līdz uzvarai iztrūka vien pāris punkti, tomēr laika trūkuma dēļ laukuma saimnieki guva nelielu pārākumu (63:57). Komandas treneris Rolands Eglītis skaidroja, ka šajā spēlē izmantota neparasta taktika: "Piekopām nestandarta spēles plānu, kurš palīdzēja gūt pārākumu pirmajā puslaikā. Iesākot otro puslaiku bija manāms atslābums. Sasteigti uzbrukumi un neveiksmīgi segtie pretinieku līderi ļāva veidoties punktu deficītam. Pārējo spēles laiku mēģinājām atgūt ielaisto. Nākošreiz centīsimies nospēlēt stabilāk".

Valmieriešiem būs revanša iespējas jau ceturtdien, 24.oktobrī, kad Valmieras 5.vidusskolā norisināsies LBL2 mačs pret Rīgas Stradiņa universitāti. Spēles sākums plkst.19.00.

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" – "Rīgas Stradiņa universitāte" (15-13, 30-29, 40-50, 57-63)

"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola": Ivanovs 17, Pāže 11+9ab, Kravalis 6+9ab, Sārs 6+5rp, Brauns 5, Ābols 5+5rp, Riekstiņš 5+12ab, A.Ābols 2

"Rīgas Stradiņa universitāte": Jurjāns 15+20ab+6rp, Holz 14+16ab, Putniņš 14+7ab, Šķipars 12, Ence 4, Vengers 2, Kauliņš 2, Briedis, Krockert