Privātmāju ciemats Rīgas tuvumā Murjāņos

Par savu privātmāju un zemes pleķīti sapņo ikviens. Nu vairs tam nav jāpaliek sapņu līmenī, jo iegādei ir pieejama zeme gleznainā vietā, netālu no Rīgas. Zemes iegāde kopā ar mājas būvniecību un visu nepieciešamo formalitāšu kārtošanu var būt ļoti laikietilpīgs un finansiāli ne tik izdevīgs process, taču, iegādājoties zemes gabalu privātmāju ciematā Murjāņos, liela daļa formalitāšu atkrīt. Visu namu celtniecība tiek saskaņota un veidota kopā ar zemes īpašniekiem, paralēli saglabājot ciemata misiju un vīziju par sakārtotu, modernu un miera pilnu vidi. Privātmāju ciemati nav tas pats, kas garlaicīgās un bezpersoniskās rindu mājas, kas katra veidota pēc viena projekta.

Moderna, mierīga vide
Privātmāju ciemati ir nelielas kopienas, kurās savas sapņu mājas celtniecība tiek realizēta no sapņa par realitāti. Individuāli būvētas mājas hi-tech stilā, kas iederas kopainā, ir ierasta modernas sabiedrības sastāvdaļa, kas 21. gadsimtā nav nekas neparasts. Sakārtota infrastruktūra – ūdensvads, kanalizācija, elektrība, ielu apgaismojums. Viss, kas nepieciešams pilnvērtīgu namu būvēšanai. Teritorijas un nekustamā īpašuma apsaimniekošana tiek nodrošināta visu cauru gadu gan māju būvējot, gan pēc tam. Ir iespējams vienoties arī par citu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu, balstoties uz namīpašnieku vajadzībām – zāles pļaušanu, dobju un ainavu iekārtošanu un uzturēšanu, ielu tīrīšanu un tamlīdzīgi.

Kādēļ iegādāties zemi privātmāju ciematā?
Jautāsiet, kādas ir priekšrocības dzīvošanai šāda tipa kopienā?

  • Sakārtota vide – slēgta teritorija, droša apkārtne. Klusums un miers jebkurā diennakts stundā, bez lielpilsētas kņadas.
  • Attīstīta infrastruktūra – modernas komunikācijas, viss nepieciešamais mūsdienīgu un kvalitatīvu māju celtniecībai.
  • Ģeogrāfiski izdevīga atrašanās vieta. 20 kilometru attālumā no Rīgas gar A3 šoseju. Ātra nokļūšana darba vietā tuvējās pilsētās.
  • Gleznaina apkārtne, ūdenstilpnes un klusums – mājas ir vieta, kur relaksēties, un ciemata apkārtne tam ir īpaši piemērota. Padomāts par visu, kas nepieciešams pilnvērtīgai māju sajūtai.
  • Gandrīz 16 hektāru liela platība, kas ietver iespēju izbūvēt vairāk nekā desmit privātmājas 800 metrus no gleznainās Gaujas.  

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu