Piemērots sejas krēms – ceļš uz jauneklīgu un veselīgu ādu

Sejas ādas kopšanas rutīna ir viens no galvenajiem veidiem, kā iegūt jauneklīgu un starojošu ādu. Ādas attīrīšana ir tikai viens no svarīgākajiem soļiem, jo nekad nevajadzētu aizmirst arī par sejas mitrināšanu neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu ādas tips. Un to ir iespējams izdarīt, izvēloties savai ādai piemērotāko sejas krēmu.

Kā izvēlēties piemērotāko sejas krēmu?

Sejas ādu tipi ir ļoti dažādi, tā var būt sausa, taukaina, kombinēta, jutīga āda. Taču neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu sejas ādas īpatnības, nekad nevajadzētu aizmirst par tās regulāru mitrināšanu. Un, lai arī sejas krēmi ir jālieto kā no rīta, tā arī vakarā, īpaši svarīgi ir izvēlēties piemērotāko dienas sejas krēmu, kas dienas gaitā mitrinās un pasargās seju no apkārtējas vides ietekmes.

Tā kā, mainoties sezonām, arī ādas stāvoklis un vajadzības var mainīties, tad ik pēc pāris mēnešiem ieteicams izvērtēt tās stāvokli un izvēlēties atbilstošāko sejas mitrināšanas līdzekli. Sausai ādai vispiemērotākie būs mitrinoši sejas krēmi, kas ādai piešķirs mīkstāku un gludāku izskatu un to baros. Taukainai ādai savukārt piemērotākie būs sejai krēmi, kas līdzsvaro taukvielu un ūdens saturu ādā, tādā veidā neatstājot taukainas paliekas uz tās. Jutīgai un uz apsārtumu tendētai ādai vislabāk palīdzēs nomierinoši sejas krēmi.

No saules pasargāta sejas āda

Neatkarīgi no laikapstākļiem un gadalaika sejas ādu ir ieteicams pasargāt no UV stariem, un to pavisam vienkārši var izdarīt, izvēloties sejas krēmu ar SPF. Šāda sejas mitrinātāja lietošana lieliski palīdzēs novērst ādas novecošanās pazīmes. Sejas krēmi ar SPF ir atrodami jebkuram ādas tipam, un tie, veicot ādas kopšanas rutīnu, palīdzēs ietaupīt laiku, jo nodrošinās ne tikai jauneklīgu ādas izskatu, bet arī dienas gaitā aizsargās no UV stariem, tādējādi neveicinot ādas novecošanos.

Kas ir jāievēro pirms ādas mitrināšanas?

Neskatoties uz to, ka seja tiek attīrīta vakarā pirms naktsmiera, arī no rīta pirms dienas krēma lietošanas to ir nepieciešams sagatavot mitrināšanai. No rīta pavisam noteikti nevajadzētu aizmirst par sejas noskalošanu ar ūdeni un maiga sejas mazgāšanas līdzekļa izmantošanu. Pirms sejas mitrināšanas būtu ieteicams izmantot arī sejas toniku, kas palīdzēs atsvaidzināt ādu un sagatavot to, lai āda labāk uzņemtu mitrinātāju.

Pēc šādiem soļiem sejas āda būs gatava mitrināšanai un vislabāk spēs uzņemt sejas krēmu, kas radīs jauneklīgas, veselīgas un starojošas ādas izskatu.

Kopšanas rutīna dabiski mirdzošai sejas ādai

Sejas kopšanas rutīna reizēm var šķist ļoti nogurdinošs process, kuru labprāt izlaistu, taču tās ievērošana ir iemesls jauneklīgai un skaistai sejas ādai. Tāpēc sejas kopšanas rutīnā vienmēr ir svarīgi ievērot šādus soļus.

  • Svarīgi attīrīt savu sejas ādu un noņemt kosmētiku – ja vakarā pirms došanās gulēt netiek noņemta kosmētika, tā sajaucas ar netīrumiem, kas dienas laikā uzkrājušies uz ādas, un var veidot aizsprostotas poras.
  • Seja ir jāmitrina gan no rīta, gan vakarā – jauneklīgas ādas izskatam pēc sejas attīrīšanas nepieciešams uzklāt sejas krēmu.
  • Serums ādas problēmu risināšanai – sejas serums ne tikai rūpēsies par papildus ādas mitruma līmeni, bet arī palīdzēs cīnīties ar dažādām ādas nepilnībām.

Mitrinošus sejas krēmus un arī citus ādas kopšanas rutīnai nepieciešamos produktus no vadošajiem kosmētikas zīmoliem varat ērti iegādāties e-veikalā DOUGLAS.LV.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu