Banner 980x90

Mazsalacā izzinās urālpūces un to ligzdošanas vietas

Sestdien, 16.aprīlī, pulciņa "Mazsalacas dabas atklājēji" ietvaros notiks trešā nodarbība par urālpūcēm un to mākslīgās ligzdošanas vietām, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informē biedrība "Jauniešu vētra".

Pasākumā piedalīties aicināts ir ikviens. Šis Putnu dienām veltītais pasākums ir publiski pieejams, līdz ar to pasākuma organizatori aicina ikvienu, kuram nteresē pūces un to dzīvesveids. 

Pasākumu notiks divās daļās: Pirmajā daļā varēs uzklaisīt stāstus no pūču pētnieka, ornitologa Andra Avotiņa, savukārt otrajā daļā notiks būru veidošana uralpūcēm, kā arī mazajiem putniem. 

Sākums plkst.11.00, Mazsalacas pilsētas bibliotēkā. Dalību pasākumā vēlams pieteikt, zvanot uz 20067030 (Ilze) vai rakstot epastu – jauniesuvetra@gmail.com


 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)