Lāzerepilācija – gluda, veselīga un skaista āda ilgtermiņā

Ja meklē mūsdienīgu, drošu un efektīvu veidu, kā atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem jebkurā ķermeņa zonā, tad vislabākos rezultātus sniegs tieši lāzerepilācija. Veicot pilnu lāzerepilācijas kursu iespējams aizmirst par nevēlamajiem matiņiem pat uz vairākiem gadiem un iegūt gludu, veselīgu un skaistu ādu ilgtermiņā.

Kas ir lāzerepilācija?

Lāzepilācija ir veselībai nekaitīga skaistumkopšanas procedūra, ar kuras palīdzību iespējams droši un efektīvi apstādināt matiņu augšanu. Šīs procedūras laikā tiek izmantots lielas jaudas un noteikta viļņa garuma gaismas stars, kas spēj iznīcināt matiņa folikulas uz ilgāku laiku jebkurā ķermeņa vietā. 

Kāpēc izvēlēties tieši lāzerepilāciju?

Lāzerepilācija dod iespēju iegūt ne tikai no matiņiem brīvu ādu, bet sniedz arī daudzus citus ieguvumus.

  • Lāzerepilācija efektīvi aptur matiņu augšanu – jau pēc pirmās procedūras ir redzami rezultāti, jo uz ilgu laiku matiņu daudzums samazinās, tie kļūst trauslāki un neieaug, taču, lai iegūtu ilgstošus rezultātus, nepieciešams veikt pilnu procedūras kursu, kas sastāv vidēji no trīs līdz sešām procedūrām un ļauj nesatraukties par matiņiem ilgu laiku.
  • Lielisks veids, kā atbrīvoties no dažādu tipu matiņiem – ar lāzerepilācijas palīdzību jebkurā ķermeņa zonā ir iespējams atbrīvoties pat no plāniem un gaišiem matiņiem.
  • Uzlabots ādas stāvoklis – lāzerepilācija padara ādu gludāku, veselīgāku un atbrīvo no dažādiem plankumiem un izsitumiem, kas var rasties, izmantojot citas matiņu likvidēšanas metodes, un tādējādi radīt diskomfortu, it īpaši siltajā sezonā, kad bieži tiek izvēlēti tādi apģērbi kā svārki, bikini un citi.
  • Lāzerepilācija paredzēta arī vīriešiem – procedūra arvien populārāka kļūst arī vīriešu vidū, jo palīdz atbrīvoties no traucējošā apmatojuma sejas, plecu, jostas, padušu, roku, muguras un vēdera zonā.

Cik izmaksā lāzerepilācija?

Lāzerepilācijas cena ir atkarīga no ķermeņa zonas, kā arī no ādas laukuma, kurai jāveic matiņu likvidēšanas procedūra. Jo lielāks ir ķermeņa zonas laukums, kas jāapstrādā, jo augstāka būs cena. Viena procedūra kājām visā garumā izmaksā no 240 līdz 310 eiro, savukārt padusēm tie būs aptuveni 80 eiro. Ja ņem vērā, ka vidēji ir nepieciešamas trīs līdz sešas procedūras pilna kursa veikšanai, var šķist, ka izmaksas ir diezgan lielas, taču parēķinot līdzekļus, kas gada laikā tiek iztērēti skuvekļiem, depilācijas krēmiem, vaksācijām un citām procedūrām, tad lāzerepilācija ir lielisks ieguldījums, kas sniegs ilgstošu rezultātu. Tomēr jāatceras, ka, lai neļautu matu folikuliem atjaunoties un saglabātu paliekošu efektu, vismaz reizi gadā būtu jāveic atkārtota procedūra.

Kur veikt lāzerepilāciju?

Lāzerepilācija jāveic tikai pie profesionāliem skaistuma ekspertiem, kas strādā ar kvalitatīvām lāzerepilācijas iekārtām. Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” nodrošina drošu un efektīvu matiņu likvidēšanu ar jaunākās paaudzes un pasaulē augsti novērtētu aleksandrīta lāzeru GentleLase Pro. Lāzera jauda ir 6–11 reizes lielāka nekā citām matiņu likvidēšanas ierīcēm, tāpēc tas nodrošina saudzīgu, efektīvu un ilgstošu matu sīpoliņu likvidēšanu. Pakalpojumus sniedz pieredzes bagāti un sertificēti dermatologi un kosmetologi, kuri rūpējas par patīkamu gaisotni un labākajiem estētiskajiem rezultātiem katram klientam.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu