Kocēnu mazskauti un guntiņas piedalīsies ziemas nometnē

No piektdienas, 19.februāra līdz svētdienai, 21.februārī, Vecpiebalgas novada Dzērbenes pagastā notiks 17.ikgadējā Latvijas mazskautu un guntiņu ziemas nometne "Dzērbene 2016", kurā piedalīsies arī Kocēnu 38.skautu vienība, pilsētas informācijas portāls Valmiera24.lv uzzināja Kocēnu novada pašvaldībā.
Nometnes pulcē mazskautus un guntiņas no dažādām Latvijas vietām - Valmieras, Kocēniem, Ogres, Ogresgala, Baldones,Tukuma, Rīgas. Katru gadu nometne notiek kādā gleznainā Vidzemes vietā, tādējādi iepazīstot tās apkārtni un kultūrvēsturisko vidi.
Šogad nometne organizēta Dzērbenē, kurā kopā pulcēsies Latvijas gudrākie prāti, lai aizraujošā veidā mācītos, pārbaudītu savas spējas, iesaistītos galvu reibinošā sacensībā par galveno balvu, bet pats svarīgākais – lai būtu kopā un piedzīvotu skautu garu, kas klātesošs tieši nometnes dzīvē.