Ko uzdāvināt svētkos?

Kad tuvojas īpaša svētku diena, atkal rodas jautājums  ko uzdāvināt? Protams, vēlamies, lai dāvana ir labs pārsteigums, kas nes prieku. Rotas ir viena no top dāvanu idejām, kas bieži nokļūst jubilāram rokās. Tomēr kā neapjukt plašajā piedāvājumā?

Esam apkopojuši, kuras no mūsu precēm visbiežāk izvēlas dāvanām.

Piedāvājam personalizētas rotas  gravētu medaljonu ar vārdiņu var pievienot jebkurai kaklarotai vai rokassprādzei.

Kaklarota ar personalizētu gravētu medaljonu. Uz medaljona var likt vārdu, iniciāļus, kādu dāvanas saņēmējai svarīgu datumu vai simbolu. Iemūžini mirkli mirdzumā!

Kaklarotu iespējams izgatavot mazākā garumā, piemērotu bērnam.

 Personalizētas rokassprādzes pārim būs jauka un mīļa dāvana, kas atgādinās vienam par otru.

Viņai piedāvājam smalku pērlīšu rokassprādzi: https://nelagems.com/collections/bracelets/products/maza-perlu-rokasspradze-ar-personalizetu-medaljonu

Viņam eleganti izskatīsies dabīgo akmeņu rokassprādze: https://nelagems.com/collections/bracelets/products/viriesu-rokasspradze-ar-personalizetu-medaljonu


Abas rotas papildinātas ar izturīgu juveliertērauda medaljonu, uz kā iespējams iemūžināt vārdu, novēlējumu, iniciāļus vai kādu svarīgu datumu.

 

 Ja nepieciešama neliela dāvaniņa laimes akai vai ierobežotam budžetam, tad iesakam ikdienas nagliņauskaru komplektu  pērc divus pārus, saņem trešo dāvanā. Komplekta cena 11 EUR.

Auskariņu pamats ir no juveliertērauda  antialerģisks materiāls, kas nesūbē. Plaša krāsu izvēle ļaus pieskaņot kristālu mirdzumu jebkurai gaumei.

 


Un noslēgumā, protams, Nela Gems dāvanu karte  ja neesi pārliecināts par krāsu un modeļu izvēli, tad tā būs īstā izvēle dāvanai! Dāvanu karte derīga gadu un to var izmantot gan uz vietas veikalā, gan arī online. Saņem elektroniski uz e-pastu uzreiz pēc iegādes.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu