Jelgavā sveic marta labākos sportistus

Otrdien, 19.aprīlī, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis sveica sportistus, kas guvuši panākumus martā – ziemas peldētāji, džudisti un skrējēja Anna Ševčenko. Par labāko komandu atzīta "Biolars/Jelgava".

Kā pilsētas informācijas portālu Jelgava24.lv informēja elgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē, džudists Antons Kuzminovs Latvijas meistarsacīkstēs džudo U–16 grupā izcīnīja 1.vietu, bet Milēna Rinkeviča uzvarēja starptautiskās sacensībās Igaunijas pilsētā Viru. Abi sportisti trenējas pie Kima Usačeva. Šodien džudistus pārstāvēja Darja Čerņikova, kura izcīnīja 1.vietu starptautiskās džudo sacensībās Igaunijā U-18 grupā svara kategorijā virs 70 kilogramiem.

Ziemas peldētāji Andrejs Iļjuks un Valērijs Kisļakovskis veiksmīgi startēja 10.pasaules čempionātā ziemas peldēšanā, kas norisinājās Krievijas pilsētā Tjumeņā. A.Iļjuks no Krievijas atveda divas zelta medaļas 25 metru un 50 metru brīvā stila peldējumā, bet Valērijs Kisļakovskis 50 metru brīvā stila peldējumā izcīnīja 4. vietu. Tjumeņā notikušajā pasaules čempionātā piedalījās 1275 "roņi" no 42 valstīm.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēte A.Ševčenko izcīnīja divas sudraba medaļas starptautiskās sacensībās Igaunijas pilsētā Viru – 60 un 200 metru skrējienos 1999. – 2000. gadā dzimušo grupā. Sportiste ir kvalificējusies Latvijas olimpiādei, kas no 1. līdz 3. jūlijam norisināsies Valmierā.

Par labāko komandu martā tika atzīta "Biolars/Jelgava" vīriešu volejbola komanda, kas izcīnīja otro vietu Baltijas līgā.