Divi ietekmīgi Igaunijas attīstītāji ienāk Latvijas tirgū ar dzīvojamo namu kompleksu Parka Kvartāls

Divi vadošie Igaunijas nekustamā īpašuma attīstītāji – Reterra un Invego – ienākuši Latvijas tirgū, kopīgi sākot darbu pie daudzdzīvokļu namu kompleksa Parka Kvartāls celtniecības Rīgā. Tā kopējās izmaksas sasniegs 12 miljonus eiro. Ar Bigbank Latvija finansējumu 1 655 000 eiro apmērā šobrīd uzsākta pirmās četrstāvu ēkas būvniecība.

Par Parka Kvartāla mājvietu izraudzīta Mazā Stērstu iela netālu no Bauskas un Ziepniekkalna ielas krustojuma. Topošais komplekss nākotnē sastāvēs no četriem atsevišķiem namiem. Pirmajā celtniecības posmā top četru stāvu māja ar 32 dzīvokļiem un 16 automašīnu stāvvietām. Pircējiem būs pieejami 2–4 istabu dzīvokļi ar pilnu apdari platībā no 38 līdz 83 kvadrātmetriem – 13 divistabu, 15 trīsistabu un 4 četristabu. Katram no tiem ieplānots balkons, bet pirmajā stāvā – terases. Pircēji var izvēlēties vienu no trim apdares veidiem atbilstoši interjera dizaina vēlmēm – cenā iekļauto Ziloņkaula vai Oniksa, vai arī ar piemaksu Lukss. Mājas kopējā platība būs 1926 kvadrātmetri, ieskaitot balkonus. 

"Reterra un Invego ir labi zināmi un Igaunijas nekustamā īpašuma pircēju augsti novērtēti attīstītāji, tādēļ esam ļoti priecīgi par iespēju sadarboties viņu pirmajā projektā Latvijā. Esam optimisma pilni, ka abu ziemeļu kaimiņvalsts uzņēmumu kompetence nekustamā īpašuma attīstīšanā un mūsu zināšanas par Latvijas tirgu ļaus izveidot ilgstošu un spēcīgu savienību, kas pārskatāmā nākotnē rezultēsies aizvien jaunos, modernos un kvalitatīvos mājokļos Latvijas iedzīvotājiem un viesiem," saka Bigbank Latvija Uzņēmumu kreditēšanas nodaļas vadītājs Mareks Grodskis.

Plānotās dzīvokļu ēkas pagalmā aug goba, liepas, arī liels ozols, un dažiem no šiem kokiem piemērots vietējās un valsts nozīmes dižkoka statuss. Tādējādi Parka Kvartāls dod iespēja dzīvot jaunuzceltā mājā, izjūtot simtgadīgo koku auru. Ēkai būs lielāki logi nekā citiem blakus esošajiem jaunajiem projektiem, ļaujot telpās ieplūst dienasgaismai un nodrošinot lielisku skatu.

"Vairāk nekā puse Parka Kvartāla pirmās ēkas dzīvokļu jau ir nopirkti, kas liecina par to atbilstību pircēju vēlmēm. Zinoši, prasīgi klienti šodien vēlas saulainas istabas, lielus balkonus, privātus dārzus, zaļojošus kokus un dzīvību visapkārt mājai. Pateicoties Bigbank, projekts tiek atbilstoši finansēts un pirmās ģimenes varēs ievākties jaunajā mājoklī jau rudenī," sola Reterra vadītājs un līdzīpašnieks Reigo Randmets.

Jaunais daudzdzīvokļu projekts būs izdevīga mājvieta tiem, kuriem liela daļa ikdienas aizrit pilsētas centrā. Brauciens līdz tam ar sabiedrisko transportu aizņem aptuveni 20 minūtes, bet ar personīgo auto – 10 līdz 15 minūtes. Brīvdienās vai darbdienu vakaros apkaimes iedzīvotājiem ir iespēja doties nesteidzīgās pastaigās uz vēsturisko Bišumuižu, savukārt ģimenēm ar bērniem šajā rajonā ir plaša skolu un bērnudārzu izvēle. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu