Banner 980x90

Būtiskākās PVC logu priekšrocības

Iekārtojot savu dzīves vidi, cilvēki arvien biežāk sāk aizdomāties par ilgtermiņa risinājumiem. Mūsdienās ļoti būtisks ir tas, lai cilvēks spētu samazināt savu „ekoloģiskās pēdas” nospiedumu. Šis jautājums kļūst aktuāls arī tad, kad pienācis laiks nomainīt logus mājā vai citā ēkā. 

Šobrīd pieejami dažādi varianti, taču viena no populārākajām izvēlēm ir PVC logi. Un ne velti  šāda izvēle dod vairākas būtiskas priekšrocības. 

Pirmkārt jau PVC logi ir ilgtermiņa ieguldījums. Būtiska priekšrocība ir ilgāks kalpošanas laiks salīdzinājumā ar koka logiem, mazāks enerģijas patēriņš ražošanas procesā un ekspuatācijā. Izmantojot logu ražošanā pārstrādātos materiālus, tiek veicināta ekoloģiskā līdzsvara saglabāšana un vides aizsardzība.

Īpaši augsts enerģijas taupīšanas režīms ir sasniedzams, ja plastmasas logi tiek izmantoti pasīvās apkures mājās. Izdevumu un ieguvumu attiecība, uzstādot PVC logus, ir augsta visā to ekspluatācijas laikā. Klienta ieguldījums būs ievērojami atmaksājies.

Dažādi varianti jūsu vajadzībām  Labo Logu Aģentūra
Izvēloties logus, liela nozīme ir arī tam, kur tie tiek iegādāti. Izvēloties uzticamu tirgotāju un logu uzstādītāju, nevajadzēs uztraukties par kvalitāti. Viss tiks piegādāts un uzstādīts atbilstoši augstākajām kvalitātes prasībām. 

Ja vajadzīgi logi, vērts ieskatīties labologuagentura.lv. Labo Logu Aģentūra piedāvā 5, 6, 7 kameru PVC profilu sistēmas. Logus iespējams komplektēt ar divstiklu vai trīsstiklu paketēm. Komplektācijā var iekļaut termorāmīti, īpašas stikla paketes var nodrošināt labāku skaņas izolāciju un augstāku pretielaušanās drošības klasi. 

Labo Logu Aģentūras speciālisti saviem klientiem piedāvā dažādus PVC logu variantus:

  • ekonomiskais (vienkāršais) standarta variants;
  • optimālais (uzlabotais) variants;
  • energoefektīvais variants.

Dažādas rāmju kameras, konstrukciju krāsa, stikla biezums, dekoratīvie un tonēti stikli, iebūvēta aizsardzības furnitūra, piespiedu vai pasīvā ventilācija, iekšējās un ārējās palodzes, ailu apdare un logu apkope, insektu sieti un žalūzijas – tas viss ir Labo Logu Aģentūras piedāvājumā. 

Bet pats būtiskākais – tehnoloģiski pareiza logu montāža, 5 gadu garantija un profesionalitāte sadarbībā, sākot jau no konsultācijas sniegšanas brīža. Klienta vēlmes, uzņēmuma speciālistu risinājums! Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk  labologuagentura.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu