Banner 980x90

Beverīnas novadā diskutēs par cilvēktirdzniecības novēršanu

Otrdien, 12.maijā, un trešdien, 13.maijā, Beverīnas novada Kauguru pagasta Mūrmuižā (viesu namā "Pļavu brūtes") notiks HESTIA* apaļā galda diskusija par cilvēktirdzniecības novēršanu, kurā piedalīsies 30 dažādu jomu speciālisti, pilsētas informācijas portālu Valmiera24.lv informēja biedrība "Patvērums "Drošā māja" konsultante un praktiķe sabiedrisko attiecību jautājumos Rasa Saliņa.

12.maijā diskusija paredzēta no plkst.10.00 līdz plkst.17.00. Tēmas: Institūciju sadarbības modelis; cilvēku tirdzniecības aktualitātes Latvijā, Eiropā, pasaulē; cilvēku tirdzniecības formas (fiktīvas laulības, darba ekspluatācija); cilvēku tirdzniecības upuru atpazīšana; darbam ar cilvēku tirdzniecības upuri nepieciešamās zināšanas un prasmes.

13.maijā diskusija notiks no plkst.8.30 līdz plkst.16.00. Tēmas: Cilvēku tirdzniecības novēršana un apkarošana; cilvēku tirdzniecības formas, to izplatība Latvijā; rehabilitācijas pakalpojumu tīkls, starpinstitucionāli koordinēti atbalsta pakalpojumi cilvēku tirdzniecībā cietušām personām un viņu ģimenēm; rehabilitācijas būtiskie akcenti; Latvijā pirmais Uzticības tālrunis 28612120 cilvēku tirdzniecības novēršanai.

Aktivitāti īsteno Iekšlietu ministrija un biedrība "Patvērums "Drošā māja".

*Projekts "Novēršot cilvēku tirdzniecību un fiktīvās laulības: daudznozaru risinājums" (HESTIA) tiek īstenots Eiropas Komisijas Iekšlietu Ģenerāldirektorāta finanšu programmas "Noziedzības profilakse un apkarošana" ietvaros. Granta līguma Nr.HOME/2013/ISEC/AG/THB/4000005845.

Vairāk informācijas par diskusiju, kā arī par iespēju noorganizēt intervijas, lūdzu griezties: Rasa Saliņa, HESTIA sabiedrisko attiecību speciāliste, tālr. 29145314, rasa.salina@gmail.com

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)