Auto uzlādes stacija – efektīvs veids klientu piesaistei

Biznesā klients un viņa vajadzības ir pats svarīgākais. Lai veiksmīgi attīstītu produktus un pakalpojumus, jādomā par dažādiem klientu pieredzes un labsajūtas aspektiem. Nozīmīgas ir ne tikai cenas un kvalitāte, bet arī dažādi blakus apstākļi, piemēram, ērtības vietā, kur klienti ierodas pēc pakalpojumiem.

Sakārtota, patīkama un pārdomāta vide vienmēr ir pozitīvs faktors, kas klientus mudina izvēlēties šo, nevis citu līdzīgu uzņēmumu. Īpaši būtiski ir ar transportu saistītie jautājumi. Vai pie uzņēmuma ir ērta stāvvieta? Vai tā ir bez maksas? Vairums uzņēmumu nodrošina šīs ērtības. Bet iespējams spert soli vēl tālāk un lemt par auto uzlādes stacijas ierīkošanu uzņēmuma tuvumā. 

Elektroauto popularitāte pieaug
Elektroauto īpatsvars arvien palielinās, līdz ar to arī vairāk ir klientu, kuri ar tiem pārvietojas. Arī valdības līmenī ir sakustējies ledus, jo tiek piedāvāti atvieglojumi tiem iedzīvotājiem, kuri pērk tieši elektromobiļus. Šie autovadītāji noteikti novērtētu iespēju uzlādēt savu auto ne tikai kādā no dažām pilsētā pieejamajām stacijām vai mājās, bet arī vietās, kur iepērkas, atpūšas vai saņem citus ikdienā nepieciešamos pakalpojumus. Tas ļautu būtiski ietaupīt laiku un efektīvāk plānot savu pārvietošanās maršrutu. 

Uzņēmumi, kuri spēj piedāvāt klientiem šādu pakalpojumu savās stāvvietās, noteikti iegūst būtisku konkurences priekšrocības, jo elektroauto īpašnieki, dodoties ceļā, noskaidro, kur tuvākajā apkārtnē pieejamas uzlādes stacijas. Šis izvietojums var ietekmēt to, kur klients izvēlas atstāt savu auto, kuru ēdināšanas uzņēmumu apmeklēt, kurā tirdzniecības centrā iepirkties vai kuras atpūtas iespējas izmantot. Uzlādes stacijas uzstādīšana parāda, ka uzņēmums seko līdzi tendencēm un rūpējas par savu klientu un darbinieku ērtībām. Pēc dažiem gadiem elektroautomašīnu skaits Latvijā jau būs ievērojami pieaudzis, līdz ar to auto uzlādes stacijas neizbēgami kļūs par ikdienišķu elementu. Tālredzīgi būs tie uzņēmēji, kuri par elektroauto uzlādes staciju uzstādīšanu domās jau šodien.

Ieguvums arī uzņēmumam un darbiniekiem
Elektroauto uzlādes stacija ir ērtība ne tikai klientiem, bet arī pašam uzņēmumam un tā darbiniekiem. Arvien vairāk autovadītāju, meklējot jaunu auto, priekšroku dod tieši elektromobiļiem. Ja darbavietā ir iespēja auto ērti uzlādēt, tas noteikti ir labs arguments, lai izšķirtos par šāda auto iegādi. Tas ir ļoti ērti un izdevīgi tiem, kuri dzīvo pilsētā vai piepilsētā un ikdienā brauc nelielus attālumus. Īpaši šādu priekšrocību novērtēs gados jaunāki darbinieki, kuri vairāk domā par ilgtspējīgiem un videi draudzīgiem paradumiem gan savā dzīvē, gan sabiedrībā kopumā. Ar šādu soli uzņēmums var parādīt, ka atbalsta videi draudzīgus risinājumus un novērtē, ja darbinieki izvēlas elektroautomašīnas. 

Ja uzņēmumam ir savs autoparks, tad auto uzlādes stacijas var apvienot ar plānu modernizēt šo autoparku un ieviest tajā elektromobiļus. Īpaši izdevīgi un ērti tas ir uzņēmumiem, kuru ikdienas darbība notiek vienas pilsētas robežās un tās tuvumā. Elektroautomašīnu klāsts dizaina, ietilpības un aprīkojuma ziņā šobrīd ir gana plašs, lai ikviens uzņēmums atrastu savām vajadzībām un zīmola tēlam piemērotāko modeli.

Pieredzējis uzlādes staciju ierīkotājs – "Ignitis Latvija"
Enerģētikas uzņēmums "Ignitis Latvija", kas ir UAB “Ignitis” meitasuzņēmums, veiksmīgi darbojas Latvijas enerģētikas tirgū jau daudzus gadus un piedāvā biznesa klientiem ne tikai elektroenerģiju, dabasgāzi un citus resursus, bet arī elektroauto uzlādes staciju ierīkošanas pakalpojumu. “Ignitis” uzņēmumi plāno izveidot uzticamāko un ērtāko uzlādes tīklu Baltijā. Lietuvā jau ir uzstādītas aptuveni 70 publiski pieejamas uzlādes stacijas pilsētu centros, pie autoceļiem, ātrās ēdināšanas restorāniem un birojiem. "Ignitis Latvija" nodrošina elektroauto uzlādes staciju ierīkošanu biznesa klientiem Latvijā, pielāgojoties to vajadzībām un darbības specifikai. 

Klientiem tiek piedāvātas publiskās un privātās:

  • ātrās uzlādes stacijas, kas pieejamas ar jaudu 20 kW un vairāk, uzlāde tajās ilgst vidēji 30–50 minūtes;
  • lēnās uzlādes stacijas ar jaudu no 3,4 līdz 22 kW, kur uzlāde notiek vairākas stundas.

Pieejamas elektroauto uzlādes stacijas, kas stiprināmas pie sienas, montējamas uz zemes, kā arī bezvadu uzlādes stacijas. "Ignitis Latvija" eksperti konsultē un iesaka piemērotāko risinājumu katram klientam un tā vajadzībām.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu