Atbalsts mājražotājiem savas sirds lietas piepildīšanai

Mūsdienu situācija liek meklēt vēl un vēl piemērotus risinājumus savu produktu realizācijai. Mums katram ir savs darbs, kas patīk un aizrauj, tādēļ esam sagatavojuši iespējas visiem cilvēkiem, lai piepildītu savu sirds lietu.

Esam apvienojuši mūsdienu tehnoloģijas, lai parādītu savus produktus plašākai sabiedrības daļai. Jums ir iespēja pievienoties un arī drosmīgi pārdot savus lolojumus citiem cilvēkiem caur mūsu zināšanām par tehnoloģijām vai reklāmas nozari. Vairāk nekā 15 gadu pieredze un 90% pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem dod pārliecību par veiksmīgu sadarbību ilgtermiņā. Vairāk informācijas par mūsu paveikto un klientu pateikto varat iepazīties mūsu mājaslapās.

Realizējam dažādus ekonomiskus, nestandarta vai eksluzīvus iepakojuma izgatavošanas projektus – uzlīmes, kalendārus, kartītes, etiķetes, flajeri, bukleti, grāmatas, reklāmas stendi, gofras kastes, plakāti, baneri, roll up stendi, vizītkartes u.c. ar reklāmu saistītie materiāli.

Katram cilvēkam esam sagatavojuši atbilstošus sadarbības risinājumus.

  • www.printsale.lv ir klientu portāls, kur ar vienu klikšķi var iegūt sev vēlamo, noteikti piemērots steidzīgajiem cilvēkiem, kuri kaut ko dzīvē aizmirst. Portālā saglabāsies visa mūsu sadarbības vēsture – tāmes, pasūtījumi, rēķini, faili –, un saņemsiet regulāras atskaites par paveikto.
  • www.drukasana.lv ir reklāmas un poligrāfijas nozares apmācības interneta vietne, kur atradīsiet pieredzes stāstus un būtiskākās nianses, lai veiksmīgi realizētu savus projektus.
  • www.akcijascenas.lv ir vietne, kur atradīsiet izdevīgus un vienkāršus risinājumus savām vajadzībām. Nekas jauns nav jāizdomā, bet jāņem jau veiksmīgi un pārbaudīti risinājumi.
  • www.horamantalisman.com ir dāvanu un suvenīru veikals, kur iespēja izvietot jūsu produkciju uz pārdošanu. Ļoti ērti un viegli izmantojams interneta veikals jebkuram cilvēkam.

Ar prieku sadarbosimies ar cilvēkiem, kuri vēlas paplašināt savas pārdošanas iespējas. Sazinieties ar mums cenas@printsale.lv vai zvaniet +371 24241328!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu