Apavi online – 21. gadsimta sieviešu labākais draugs

Foto: SomijasApavi.lv
Foto: SomijasApavi.lv

Vai arī jums ir gadījies ieiet apavu veikalā, saprast, ka nekas neatbilst tam, kas galvā uzzīmēts, un tūliņ pat doties ārā, lai pie izejas secinātu, ka jaunus apavus tomēr vajag un došanās prom nav risinājums? Vai varbūt iedvesma iegādāties apavus rodas 23.20 vakarā, kad pat tirdzniecības centri ir slēgti? Cik labi, ka apavi interneta veikalā ir pieejami visu diennakti! Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāpēc apavi online ir laba ideja!

Kā nopirkt apavus internetā?
Interneta apavu veikals ir atvērts visu diennakti, un tā ir labā ziņa tiem, kas pa dienu ir aizņemti savos darbos un vakaros ir pārāk noguruši, lai klīstu pa bodēm. Lai nopirktu apavus interneta veikalā, ir vērts ievērot pāris nianses – tad tas neaizņems ne pārāk daudz laika, ne enerģijas, un rezultāts būs iepriecinošs.
♦ Vispirms jāsāk ar izpēti – kā ir iekārtots interneta apavu veikals. Pāris minūšu, kas veltītas uzbūves izpētei, pēc tam ietaupīs kaudzi laika. 
♦ Pirmā vieta, kurp jādodas – jāatrod izmēru tabula. Tā ne vienmēr ir novietota redzamā vietā, bet – ar to noteikti jāsāk. Lai precīzi noteiktu pēdas garumu, nostājieties ar basu kāju uz papīra lapas, apvelciet pēdas kontūru un izmēriet, cik centimetru ir no purngala līdz papēdim. Tāpat izmēru sadaļā var būt arī norādes par pēdas platumu. 
♦ Kad izmēri ir noskaidroti, dodamies tālāk. Vispirms apskatieties, kādās kategorijās ir sagrupēti apavi, pēc kādiem parametriem tos var filtrēt. Kad tas ir aptuveni skaidrs, izfiltrējiet rezultātus atbilstoši sevis izvēlētajam mērķim, modelim un budžetam. 
♦ Apavus, kas atlasīti pēc vēlamajiem parametriem (piemēram, sieviešu/izejamie/kurpes/āda/–30 mm papēdis), tālāk var sakārtot pēc cenas vai popularitātes. Jo vairāk parametru atlasīsiet, jo specifiskāki būs rezultāti (un attiecīgi mazāka, bet precīzāka atlase).
♦ Aplūkojiet izvēlētos apavus tuvplānā – izpētiet visu informāciju, ko interneta apavu veikals piedāvā. Pārliecinieties, ka šie ir jūsu īstie apavi.
♦ Pasūtiet! Un apavi online paši atnāks līdz jūsu durvīm. Ņemiet vērā, ka gadījumā, ja apavi nederēs, tos 14 dienu laikā var samainīt vai atdot atpakaļ.

Vai lēti apavi internetā ir iespējami?
Jā, kāpēc gan ne. Cenu nosaka vairāki faktori. Viens no tiem – materiāls. Ja tiek izmantots tekstils vai vienkārši sintētiskie materiāli, cena būs zemāka. Labs apavu interneta veikals ir tāds, kurā pie katra pāra ir norādes par materiāliem, kas ir izmantots – āda, sintētika, tekstils vai kāda šo materiālu kombinācija. Meklējot, piemēram, pludmales čības, kuras nebūtu žēl arī pazaudēt, lēti apavi internetā ir laba iespēja.


Vēl 5 iemesli, kāpēc apavi online ir laba doma
♦ Veikali ir atvērti visu cauru diennakti!
♦ Nekādas burzmas, grūstīšanās vai bakstīšanās – pētiet katru pāri, cik ilgi vien vēlaties.
♦ Kārtība – visi apavi online ir glīti savās vietās, nav jārokas pa savandītiem plauktiem.
♦ Precīzas izmēru tabulas un pie katra pāra norādīti materiāli pilnai informācijai.
♦ Piegāde – nekur nav jāiet, apavi paši atnāks.

Kā arī vēl viens iemesls bonusā – ja apavi nederēs (vai nepatiks), tos bez sankcijām 14 dienu laikā varēs samainīt vai atdot atpakaļ. Interneta apavu veikals http://www.somijasapavi.lv/lv piedāvā iespēju vai nu atnest apavus uz veikalu, vai arī nosūtīt pa pastu, kā nu ērtāk. Izmēģiniet!