"Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" piekāpjas LSPA studentiem

Pirmdien, 7.novembrī, "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" aizvadīja trešo Studentu basketbola līgas spēli, kur, dodoties izbraukumā un stājoties pretī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentiem, valmierieši piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon. Spēle noslēdzās ar rezultātu 59:61 par labu LSPA studentiem.

Jau sākumā zāles saimnieki ieguva spēles iniciatīvu un pirmajās minūtēs ar Burkevica rezultatīvajiem metieniem ieguva nelielu vadību. Pirmās ceturtdaļas vidū valmieriešu neprecīzie metieni nespēja sadeldēt rezultātu starpību, taču ceturtdaļas izskaņā Mihailova sekmīgais tālmetiens ļāva viesiem izrauties minimālā vadībā (12:11).

Līdzīgu spēli abas komandas aizvadīja arī otrajā ceturtdaļā - rīdziniekiem uzspiežot agresīvu spēli, valmieriešiem tikai ceturtdaļas otrajā pusē izdevās samazināt starpību pielietojot agresīvu aizsardzību un esot precīziem savos metienos. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 34:28.

Otrā puslaika sākumā valmierieši centās palielināt punktu starpību. Agresīvi cīnoties zem groza, kā arī izpildot skaistas izspēles, trešo ceturtdaļu izdevās noslēgt ar divu punktu pārsvaru (45:43). Savukārt spēles izskaņā vadības grožus atkal savās rokās paņēma LSPA studenti. Lai gan ar Dubulta precīzajiem soda metieniem uz īsu brīdi izdevās panākt neizšķirtu un cerība par uzvaru nepazuda, tas nelīdzēja valmieriešiem spēli noslēgt par labu sev. Spēle noslēdzās ar precīzu soda metienu no pretinieku puses un tablo izskaņā vēstīja 59:61 par labu rīdziniekiem.

Rezultatīvākais spēlētājs "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" rindās – Klāvs Dubults ar gūtiem 11 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, savukārt LSPA rindās – Edgars Burkevics ar gūtiem 19 punktiem.

LSPA – Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola: 61:59 (11-12;17-22;15-11;18-14)

LSPA: Burkevics 19+7ab, Cauņa 13, Druva 9, Savčenko 8+10ab+5rp, Bitenieks 6+12ab, Šulcs 5, Solostejs 1, Turiks, Rusānovs, Krasovskis, Lapiņš, Košeļevs.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola: Dubults 11+11ab, Ivanovs 10, Engers 10+4ab, Pāže 8+14ab, Kohanovs 7+5ab, Mihailovs 6, Kravalis 3+4ab, Riekstiņš 2+8ab, Apsītis 2, Sārs.

Nākošo Studentu basketbola līgas spēli "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" aizvadīs 14.novembrī, pulksten 19:00 pret BA "Turība" studentiem.