6 idejas, kā pārsteigt savu otro pusīti

Nav jāgaida kāda īpaša diena, mirklis vai iemesls, lai pārsteigu savu otro pusīti – sagādājiet viņam/viņai pārsteigumu, lai stiprinātu attiecības un novērtētu kopā būšanu. Ikdienas skrējienā mēdzam aizmirst par to, cik svarīga ir mīlestība, savukārt negaidīts pārsteigums raisīs pozitīvas emocijas un atjaunos attiecību sākotnējo dzirkstelīti. Šajā rakstā piedāvājam 6 idejas, kā pārsteigt savu otro pusīti! 

Garda maltīte
Pagatavojiet savai otrajai pusītei gardas vakariņas – varbūt ir kāds īpašs ēdiens, kuru mēdzāt baudīt attiecību sākumā, vai kāds abu iecienīts "firmas ēdiens"? Lai padarītu vakariņas romantiskākas, iededziet sveces, saposieties un ieslēdziet iemīļotāko dziesmu izlasi. Ja gatavošana nav jūsu stiprā puse, atcerieties, ka maltīti varat arī pasūtīt! 

Foto albums
Tagad, kad tehnoloģijas ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa un teju ikviens izmanto sociālos tīklus, attīstīta fotogrāfija ir liela vērtība. Pārsteidziet savu otro pusīti, dāvājot viņam/viņai foto albumu vai kolāžu ar fotogrāfijām, kurās iemūžināti īpaši un/vai sen aizmirsti brīži. Lai šo dāvanu padarītu īpašāku, katru fotogrāfiju varat papildināt ar mīļu aprakstu, kurā izpaustas jūsu jūtas. 

Kopīga atpūta
Kas gan var būt labāks, kā kopīgi "aizbēgt” no ikdienas steigas? Ļaujiet savai otrajai pusītei justies īpaši lutinātai, aizvadot kopīgas brīvdienas ar relaksējošām procedūrām, ūdens priekiem un gardām maltītēm. Gribuatpusties.lv piedāvā izbaudīt dažādas atpūtas vietas – gan viesnīcas, gan muižas ar mierīgām un izzinošām aktivitātēm. 

Pastaiga
Aizvediet savu otro pusīti kopīgā pastaigā! Dodieties vērot zvaigznes vai, piemēram, mierīgā pastaigā gar jūru. Rūpējoties par savas otrās pusītes labsajūtu, paņemiet līdzi pledus, kuros ietīties, uzkodas un sildošu dzērienu. Citreiz nekas nespēj iepriecināt tik ļoti kā kopīgi mirkļi, turot mīļotā roku. 

Īpašs randiņš
Katram pārim ir sava īpašā vieta – vieta, kur pirmo reizi satikāties, kur notika pirmais skūpsts, saderinājāties vai vieta ar kādu citu īpašu notikumu. Dāvanas ne vienmēr nozīmē finansiālu ieguldījumu – aizvediet savu otro pusīti uz šo vietu, lai kopīgi gremdētos sirsnīgās atmiņās un novērtētu kopā pavadīto laiku. 

Lai uzturētu intrigu, varat savai otrajai pusītei aizsiet acis, lai viņš/viņa nenojauš, uz kurieni dodaties!

Vēlmju piepildījums
Varbūt jūsu otrajai pusītei jau sen ir kāda lieta/priekšmets, kuru viņš neprātīgi vēlas un par kuru esat daudz dzirdējis? Kāds apģērbs/aksesuārs/hobija lieta? Negaidiet svētkus, lai to pasniegtu – dariet to tagad! Parādiet savai otrajai pusītei, ka jums rūp viņa/viņas vēlmes! Lai uzturētu intrigu, varat to iegādāties kopā ar savu otro pusīti, aizvest viņu uz veikalu, taču sākumā neteikt, kādēļ esat tur ieradušies. Ne vienmēr tam jābūt kam lielam, ir reizes, kad mazi pārsteigumi ir labākie pārsteigumi!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu