"Rubene" pusfinālā pārspēj FK "Ķekava" un iekļūst "EuroFloorball Cup 2015" finālā

Piektdien izšķirošo cīņu par iekļūšanu starptautiskā turnīra "EuroFloorball Cup 2015" finālā aizvadīja Latvijas čempiones - sieviešu komanda "Rubene", kurai spraigā cīņā ar Latvijas vicečempionēm FK "Ķekava" izdevās nosargāt vienu vārtu pārsvaru un iekļūt turnīra finālā, kur tai pretim stāsies Krievijas čempiones "Nauka"

Kā pilsētas informācijas portāls Valmiera24.lv uzzināja Kocēnu novada pašvaldībā, 1.periodu "Rubene" noslēdza, būdama vadībā ar rezultātu 2:0, "Rubenes" labā vārtus guva Anete Blūma no Madaras Adamanes piespēles un Zane Darša no Edītes Bankavas piespēles.

2.perioda pirmajā pusē ķekavietes vienus vārtus guva, taču uz to rubenietes atbildēja ar vēl trīs vārtu guvumiem, panākot jau 5:1, vārtu autores – Edīte Bankava (Linda Līce), Zane Darša (Juta Muravska) un Liene Adamane (Edīte Bankava). 2.perioda turpinājumā FK "Ķekava" sasparojās un pāris minūšu laikā atguva divus vārtus, noslēdzot 2. periodu ar rezultātu 5:3. 3. periodu abas komandas uzsāka apņēmības pilnas – ja "Rubenei" bija jānosargā divu vārtu pārsvars, tad "Ķekava" neatlaidīgi to vēlējās samazināt līdz minimumam, kas arī daļēji izdevās – tika gūti vieni vārti, kas arī bija pēdējais vārtu guvums šajā spēlē, līdz ar to uzvaru ar rezultātu 5:4 izcīnīja Kocēnu "Rubene", izcīnot iespēju spēlēt finālā.

Par labāko spēlētāju "Rubenes" rindās šajā spēlē atzīta komandas rezultatīvākā spēlētāja Edīte Bankava – vieni vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Sieviešu grupas fināla spēle notiks sestdien, 10.oktobrī, plkst.15.00 Cēsu sporta kompleksā, kurā par turnīra uzvarētāju titulu un kausu, kā arī par iespēju startēt spēcīgākajā Starptautiskās Florbola federācijas rīkotajā klubu turnīrā "Champions Cup 2016" Kocēnu "Rubene" cīnīsies ar Krievijas "Nauka".

Komandu "Rubene" dalību turnīrā atbalsta Kocēnu novada dome, kas šim mērķim piešķīrusi 13 800 eiro.

Ieeja visās vienas dienas spēlēs - 3 eiro, bērniem un jauniešiem līdz 16 gadu vecumam, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, - bezmaksas.